Портал Українського Націоналіста

Неділя, 15 вересня 2019

14 червня біля пам'ятника Євгену Коновальцю в Івано-Франківську члени ОУН поклали квіти до підніжжя монумента основоположника ОУН та до Барельєфа полковника Коновальця на однойменній вулиці обласного центру.

Серед учасників вшанування ветерани ОУН і УПА Ілля Сливінський та Іван Палагіцький. Доречі в Івана Палагіцького 14 червня теж День народження і Голова ОУН Віталій Цапович передав ветерану символічну медаль "70 років УПА ", яку ОУН подарували в 2012 представники української діаспори, Закордонних Частин ОУН з Філадельфії.

Також Голова ОУН Віталій Цапович наголосив на велетенській ролі в процесі творення ОУН її Першого Голови Євгена Коновальця, як консолідуючої та об'єднучої постаті організованого націоналістичного руху. Саме така постать нині доконечно потрібна сучасним націоналістам.

Біля пам'ятника Коновальцю було розгорнуто бойовий прапор ОУН. За словами 91 річного ветерана ОУН і УПА, Почесного Голови ОУН Іллі Сливінського сьогодні треба відродити силу і потугу ОУН, об'єднати в її лавах кращих із кращих українських патріотів. Євген Коновалець і нині живе в пам'яті та діях нащадків.

Пресслужба ОУН.

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019