Портал Українського Націоналіста

Середа, 26 червня 2019

20 травня Почесному Голові ОУН та найстаршому ветерану ОУН і УПА на території Івано-Франківської міської ради Іллі Сливінському виповнився 91 рік.

На жаль не так вже й багато достойників привітало Іллю Юрковича, а в його особі ціле покоління справжніх бандерівців, нескорених та незламних борців за волю України. В свій поважний вік Ілля Юркович потребує чимало вартісних ліків. Також Герой хоче віддати шану власним батькам. Спорудити їм гідний пам'ятник.

ОУН висловлює подяку Благодійному Фонду

Нагадаємо, батько Іллі Сливінського був Січовим Стільцем, воював за Україну, як власне й увесь рід Сливінських. Тому дуже доречною ( можна сказати приємною несподіванкою ) для пана Іллі стала допомога від Фонду "Чисті Серцем" та речника українського культурного центру Естонії Анатолія Лютюка. Це штрих справжнього визнання боротьби ОУН і УПА.

ОУН висловлює подяку Благодійному Фонду

Не лише словами і промовами, а коштами й ліками. Конкретною справою. Керівництво ОУН, друзі та побратими Іллі Сливінського, родина Героя від усього серця дякують благодійникам, які шанують пана Іллю.

ОУН висловлює подяку Благодійному Фонду

Хай Бог завжди буде з Вами в усіх добрих справах. Шануймо всіх хто воював і нині воює за Україну та тих хто допомагає їм!

Слава Україні!

Головний Провід ОУН

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019