Портал Українського Націоналіста

Неділя, 17 лютого 2019

Ми багато чуємо чудових мітингово -патріотичних гасел про визнання ОУН і УПА, влаштовуємо марші пам'яті полеглих Героїв. Але коли стоїть питання допомогти й пошанувати конкретну людину, якій вже прейшло за 90 років і яка все своє життя склала на вівтар служіння України, бажаючих не багато.

Кошти на ліки, різну патріотичну літературу, яку видає пан Ілля, навіть на утеплення власності оселі та пам'ятники татові й мамі пана Іллі на які він збирав гроші останніх десять років і які були вишахрувані злочинцями, бажаючих допомогти не багато. Окрім побратимів оунівців, ще двоє-троє людей, а більше й немає. Бо треба пожертвувати кошти. А наші квазіпатріоти і псевдодемократи, різногатункові облрадівські нувориші є жлобами скупішими за жида. Варто нагадати що пан Ілля 2007 року відкрив без копійки державних грошей перший на території Івано-Франківської міської ради пам'ятник Герою України Степану Бандері в селі Микитинці ІФ міськради де він проживає. Згодом постали в Микитинцях біля сільської школи Леся Українка та Ангел Охоронець. Теж стараннями пана Іллі. А ще в 90 роках Капличка при в'їзді в Микитинці з вулиці Тисменицької.

ОУН закликає всіх патріотів, депутатів всіх рівнів від Івано-Франківщини, керівництво ІФ ОДА, підпиємців та благодійників 20 травня провідати Іллю Сливінського в День його 91 річчя. Шануймо наших Героїв, живу історію України, якою є Ілля Юркович Сливінський бо мірилом справжнього патріотизму є не слова й промови, а конкретні справи для України та тих хто воював за її Самостійність і Державність!

Провід ОУН і Нескорена Нація

Гідно пошанувати 91 річницю від Дня народження Почесного Голови ОУН та ветерана ОУН і УПА Іллі Сливінського

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019