Портал Українського Націоналіста

Субота, 20 квітня 2019

Нащодавно ми відзначили 75 річчя створення Дивізії Галичина. Чимало дискусій було та є на тему Дивізії. Залишимо це питання історикам.

Найголовніше, що треба зазначити, що українці йшли в Дивізію не за гроші й не з фанатичної любові до німців. Але з ідейної та безкорисливої любові до України, ненависті до московсько-большевицького режиму та бажання мати свою Державу і Армію.

Так само проголошуючи 30 червня 1941 року у Львові Акт відновлення Української Держави та пішовши на відвертий конфлікт із Німеччиною націоналісти хотіли Самостійності й Державності любою ціною бо Україна для них понад усе. В час Другої світової війни різні націоналістичні середовища та їх лідери по різному бачили боротьбу за Україну ймовірно з погляду сучасності окремі їх кроки вважаються контраверсійними. Але все, що вони робили - робили з безкорисливих ідейних міркувань. Не за привілеї, гроші, посади, земельні ділянки, вілли і яхти "за бугром ", можливість брати хабарі, тощо.

Чи нинішні провідники сил, що називають себе націоналістичними діють виключно з ідейних міркувань? Чи дехто з них не є на прикормі у Фірташа, Вальцмана і Авакяна? Чи дехто з тих хто гарно говорить не були пов'язані із сірим кардиналом Януковича Андрієм Клюєвим, чи немає записів про декого з них в Амбарній книзі ПР? Чи не зторговані з БПП деякі називаючі себе націоналістами фракції скажімо в Івано-Франківській обласній та міській радах? Де ліси і земельку разом дерибанять, стадіон на вулиці родини Шухевичів у Франківську забудувати хочуть, на будівельній комісії ІФ міськради спільно корупційні рішення поотягують.

Дорогі друзі націоналісти! Рядові бійці з низу - низове членство! Пильнуйте аби не бути використаними в політичних авантюрах псевдоопозиційними зторгованими з вальцманатом лідерчуками! Не вождям слава, а Слава Україні кажемо ми! Пильно обміркуйте над вислідами майданів і протестних акцій. Хто з них скористався? Кого використали? Як в московському полоні опинився Микола Карп'юк? Хто продав Сашка Білого та Лісника? Хто паплюжить (кажуть, що за масні гроші франківського мініолігарха Басараба ) тих людей, які в 1990 -91 роках очолювали націоналістичний рух на Івано-Франківщині та відкривали перші пам'ятники Герою України Степану Бандері біля його отчого порогу в Старому Угриневі, чому цих істинних бандерівців так ненавидить міська влада Івано-Франківська уособлювана нащадками Чернігівських чекістів вкупі із поліцаями та фсбушниками?

Будьмо ідейно стійкі, мудрі та вдумливі! Українська Національна Ідея наш найвищий провідник! І нехай чесні гуртуються з чесними!

Слава Україні!

Провід ОУН і Нескорена Нація

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019