Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 15 липня 2019

Дорогий Український Народе! Дорогі друзі та побратими! Провід ОУН і Нескорена Нація сердечно вітають Вас із Великодніми Святами!

Воскресіння Ісуса Христа ознаменувало перемо­гу добра над злом, перемогу світла над темрявою – віра і відданість перемогли жорстокість, брехню і облуду!

Християни завжди вважали Великдень одним із най­більших Свят. Наш Український Народ особливо шанує Великдень! Цього дня Воскресає природа, тепло і світло ос­та­точно змінюють холод і гнилу сирість, воскресають наші надії на краще майбутнє нашої України, кожного з нас!

Воскреслий Ісус благословляє Україну її воїнів та борців за Національну Ідею на перемогу в боротьбі з ворогами! Небесна Сотня благословляє українців доверши­ти розпочате на Майдані!

У Світлі Дні Великодня ми українські націоналісти вітаємо Вас вітанням часів боротьби ОУН і УПА під проводом Бандери і Шухевича:

Христос Воскрес!  Воскресне Україна! Вірте у воскресіння справді чесної і справед­ливої та самостійної й соборної України! Однак не забуваймо: ледачим Бог не допомагає, а рабів до раю не пускають! Борімося та діймо у славу Бога та України!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Голова ОУН Віталій Цапович

Почесний Голова ОУН Ілля Сливінський

Христос  Воскрес! Воскресне  Україна!

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019