Портал Українського Націоналіста

Неділя, 17 лютого 2019

12 лютого цього року стосовно Іллі Юрковича Сливінського, 90 річного ветерана ОУН і УПА, що мешкає в селі Микитинці Івано-Франківської міському ради було вчинено шахрайські дії.

Невідомі потелефонували пану Іллі та сказали, що його син збив автівкою людину і потерпілому треба дати гроші, аби забрав заяву з поліції. Згодом хтось зі голосом дуже схожим на голос сина потелефонував пану Іллі та сказав аби той віддав всі гроші які має людині, що чекатиме коло фіртки.

Таким чином в пана Іллі видурили одну тисячу американських доларів та чотири тисячі гривень. Всі ці гроші пан Ілля збирав на пам'ятники татові й мамі (тато пана Іллі доречні був Січовий Стрілець), а також собі та покійний дружині Тетяні. Поліція веде слідство. Такі факти шахрайства в Івано-Франківську не поодинокі.

Обдурити старшу і збиту з пантелику людину в стані стресу неважко. Чи спрацює поліція?

Допомогти 90 річному ветерану ОУН і УПА Іллі Сливінському , який постраждав від зловмисників

А ми тим часом вирішили зібрати для найстаршого ветерана ОУН і УПА на території Івано-Франківської міської ради Іллі Сливінського кошти на пам'ятники його героїчній родині. І це буде справедливо. Рахунок нижчевказано. Хто скільки перерахує пишіть на електронку вказану на сайті Нескорена Нація чи на месенджер фейсбук сторінки Нескорена Нація або фейсбук сторінки Віталій Цапович. Допоможемо разом Іллі Сливінському!

Допомогти 90 річному ветерану ОУН і УПА Іллі Сливінському , який постраждав від зловмисників

 

 

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019