Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 21 вересня 2021

5 березня 1950 року в бою з московсько-большевицькими окупантами загинув Великий Воїн Української Нескореної Нації, Головний Командир УПА, Герой України Роман Шухевич — "Тарас Чупринка".

Роман Шухевич міг здатися окупантам і піти з ними на співрацю виторгувавши собі життя, пільги і привілеї. Але він прийняв останній бій, загинув ,але не здався. Став Безсмертним Воїном, символом збройного спротиву та нескореності національно-визвольної боротьби ОУН і УПА.

Вшановуючи пам'ять Генерала Шухевича згадаймо всіх тих бійців УПА полеглих за Україну та поодиноких доживших до наших днів. Згадаймо Небесну Сотню, Сашка Білого, Лісника, Героїв, які нині боронять Україну на Східному Фронті.

А найголовніший заповіт Генерала Шухевича такий: Українців і Україну ніхто не поставить на коліна. Хай би зовнішньому чи внутрішньому ворогу це тимчасово вдалося то відплата, національно-революційна пімста та повстання проти ворога і його знищення буде невідворотнє.

Друзі-націоналісти! Будьмо гідними пам'яті Романа Шухевича. Винищуймо нещадно ворогів і зрадників! Єднаймося проти кацапів, режиму внутрішньої окупації та запроданців і колаборантів!

Слава Нації! Смерть Ворогам!

Провід ОУН і Нескорена Нація

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020