Портал Українського Націоналіста

Неділя, 17 лютого 2019

Дорогий Український Народе! Друзі та побратими-націоналісти! 100 річчя бою під Крутами ознаменовує жертовність та безкорисливу любов до України української молоді, студентів та вояків, що стали в бій з московсько-большевицькими ордами Муравйова котрі йшли поневолити Україну, знищити нашу Державу.

Засліпленість соціалістичними догмами тогочасної української влади, небажання будувати сильну власну армію та нівелювання національною ідеєю було великою історичною трагедією. Московія і тоді, і нині, і завжди в українській історії є найлютішим ворогом України. Невміння і небажання мати сильний національно-державницький провід, відмова від націоналізму, як загальнодержавної ідеології творить загрозу існування Україні. В наш час історія повторюється. За всю новітню історію від 1991 року при владі в Україні перебували і перебувають антиукраїнські, мафіозно-кланові політичні сили, кремлівська агентура та відверті бандити чи недолугі політичні слимаки.

Після розпаду СССР Україна мала ядерний та потужний військовий потенціал. Однак армія на догоду кремлю розкрадалася і нищилася. З початком війни України з кацапами в 2014 році лише завдяки Добровольчим Батальйонам, патріотично налаштованим військовим та волонтерам Україні вдалося встояти перед ворожим наступом, відновити армію.

Як і Крутянці сьогоднішні українські вояки кладуть своє життя на вівтар Вітчизни. Крим, Донецьк, Луганськ окуповані московитами без сумніву будуть повернуті Україні. Потрібен гідний національний провід, а не влада клептократів та псевдопатріотів-імітаторів. Згадуючи Героїв Крут згадаймо і полеглих Героїв Східного Фронту, Кіборгів ДАП всіх хто воює за Україну!

Не зрадьмо своєю байдужісттю і зневірою пам'ять полеглих Героїв! Нещадно поборюймо зовнішнього і внутрішнього ворога!

Честь, Слава та Пам'ять в наших серцях Героям Крут! Слава Україні! Героям Слава!

Відозва ОУН і Нескореної Нації з нагоди 100 річчя бою під Крутами

Голова ОУН Віталій Цапович

Почесний Голова ОУН 90 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський

Редактор Нескореної Нації Максим Рубан

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019