Портал Українського Націоналіста

Неділя, 17 лютого 2019

Очевидно, що міська влада Франківська не любить місто, а розглядає його, як дійну корову для власного збагачення. А також для збагачення молодшого бізнеспартнера одіозного олігарха Фірташа кримінального авторитета "Пупса".

Хтось там з родиною має завод по виготовленню низькопробної бруківки та й брукує все місто. Бруківочка родинна на очах городян приходить в негідність довго не прослуживши. Чиїсь фірми виграють тендери. Хтось з обох боків забудував тиреторію біля міського озера знищивши чимало зелених насаджень. Розрили тиреторію навколо площі Міцкевича яку обіцяють привести до ладу аж в травні. Спільно з колишніми регіоналами розпочали сумнівну піар акцію по будівництву нового моста на Пасічну. Але сумнівно, що збудують. Зате грошенята капають.

Все вищеописане детально можна прочитати на Франківських сайтах. Це не в останню чергу тому, що містом керують не корінні Франківчани, а прийшлі люди. Судіть самі:

1.Міський голова - Руслан Марцінків - місто Бобровиця, Чернігівська область.

2.Заступник міського голови - Кайда Олексій - місто Бердянськ, Запорізька область.

3.Заступник міського голови - Білик Богдан - село Креховичі Рожнятівського району Івано-Франківської області.

4.Заступник міського голови Левицький Олександр - селище Отинія Коломийського району Івано-Франківської області.

5.Начальник Департаменту освіти - Смаль Ігор - місто Ніжин, Чернігівська область.

6.Начальник патронатної служби - Дротянко Вікторія - місто Прилуки Чернігівська область.

7.Директор "Івано-Франківськміськсвітло" - Синишин Віктор - Почаїв, Тернопільська область.

Щось подібне спостерігалося коли за часів Донецького Зека "ребята із соєй команди" на чолі з Олександром Поповим окупували Київ. Та Франківські можновладні достойники спекулюють найпатріотичнішими гаслами, іменами Українських Героїв, вишивана сорочка для них робочий одяг. Святі національні ідеї таким чином паплюжаться й нівелюються. Одразу згадуються записи в амбарній книзі ПР з прізвищами "супернаціоналістів" та їх нинішній мезальянс з Блоком Панамських Патріотів.

Можна лише здогадуватися, щоб їм сказали Степан Бандера та Роман Шухевич, а можна і не здогадуватися. Чи довго Франківчани все це терпітимуть?

Чужі при владі рідного Івано-Франківська

Пресслужба Івано-Франківської обласної та міської ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019