Портал Українського Націоналіста

Неділя, 17 лютого 2019

Дорогі співвітчизники ! Друзі та побратими -націоналісти ! Організація Українських Націоналістів і Нескорена Нація вітають Вас із Днем Соборності України, Злукою в Єдину Державу ЗУНР і УНР!

Соборність Українських Земель та Самостійність України - це споконвічна мрія Українського Народу за втілення в життя якої віддали життя тисячі Борців і Героїв, Мучеників за Україну! Нині боротьба за Соборну Україну триває. Війна з кацапами за Донецьк і Луганськ, окупований Крим забирає життя кращих синів та доньок України ! Ворог хоче знищити нашу Державу, Народ, Націю.

Як і 100 років тому українці стали на війну з кацапами за свою Вітчизну! Маємо нині зробити все для підтримки Збройних Сил та Добровольчих Батальйонів! Готувати увесь Народ, всіх і кожного до тотальної війни з московією! Одночасно бачимо, що влада не відстоює всеціло українські національні інтереси. Торгівля і домовленості з агресором, тотальна корупція та бандократія не лише послаблюють Україну, а ведуть до зневіри, розпачу та розчарування і байдужості народу.

Це маємо зупинити спільними зусиллями антимафіозних та патріотичних сил. Українським націоналістам слід перестати бути імітаторами антимафіозної боротьби ,очистити свої лави від запроданців та політичних торгашів й користолюбців! Україна в небезпеці! Загроза втрати Державності реальна, як ніколи! Єднаймо рядових бійців "з низу", членів, активістів та бійців націоналістичного руху без фальшивих лідерчуків куплених бандовладою та московськими спецслужбами! І словом, і ділом, і зброєю утверджуймо Єдність та Соборність України!

Ставмо за мету повернути до складу України всі її історичні землі! За нашу Українську Перемогу! З нами Бог і Україна!

Слава Україні! Героям Слава! Слава Нації! Смерть Ворогам!

Відозва ОУН і Нескореної Нації з нагоди Дня Соборності України

Голова ОУН Віталій Цапович

Почесний Голова ОУН, 90 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський

Редактор Нескореної Нації Максим Рубан

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019