Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 21 січня 2019

1 січня 2018 року в рідному селі Героя України Степана Бандери у Старому Угринові Калуського району відбулася панахида за Провідником ОУН та Народне Віче.

Однак не обійшлося й без казусів. Група людей "спортивної" зовнішності перекрила виїзд із Старого Угринова мотивуючи свою поведінку тим, що нібито в селі не робиться дорога. А голова Івано-Франківської облради Олександр Сич, як розповів Фіртці Віталій Цапович, заявив, що треба міняти підрядника, який виконує дорожні роботи в Старому Угринові.

Віталій Цапович в 1990-91 роках відкривав два перші пам'ятники Степану Бандері, які були підірвані спецслужбами СССР, а нині на чолі делегації ОУН прибув до Старого Угринова вшанувати 109 річницю від Дня народження Степана Бандери та передати волонтерам із Богородчанського району, очолюваних Михайлом Михайлюком, символічний штандарт із портретом найближчого соратника Степана Бандери Головнокомандувача УПА Романа Шухевича, який Богородчанські волонтери візьмуть із собою в зону АТО.

"Заява Олександра Сича про ремонт дороги є цинічною. Жодного капітального ремонту дороги в Старому Угринові за всі роки Незалежності не робилося. Сам Олександр Сич двічі голова Облради та гуманітарний віце-прем'єр в Уряді Яценюка при бажанні давно міг вирішити питання ремонту цієї дороги. "Мишина возня " навколо ремонтних робіт, що веде фірма "ПБС" - чистої води політичне шахрайство направлене проти дієвого депутата ВР від Калуського, Рогатинського і частини Галицького районів Віктора Шевченка", - переконаний Віталій Цапович.

"Взагалі останніх кілька років Народні Віча в Старому Угринові перетворюються на номенклатурні мітинги подібні до тих, що до "Дня побєди " чи "Дня октябрьской революции " влаштовували комуністи в брєжнєвські часи. Номенклатура з Франківська й Калуша клянеться у вірності ідеалам Бандери та їх справи діаметрально протилежні тому, що вчив Бандера. Не красти, не брехати, не починати історію із себе. Виходить, що Сич і його політична гопкомпанія любить не Бандеру, а покрасуватися на фоні його пам'ятників, меморіального комплексу для картинки придворних облрадівських медіа, задоволення власного політичного марнославства і манії величі. Хто пильно вчитувався в твори Степана Бандери чи Степана Легкавського той добре розуміє, що так звані "дифіляди ", перманентні клятви в патріотизмі пана Сича - це фальш, обман і самообман. Залишається лише здогадуватися, щоб на цесказав сам Степан Бандера!", - розповідає Віталій Цапович.

Нагадаємо, що вперше за десятки років в поточному році за ініціативи народного депутата України від Калуського виборчого округу Віктора Шевченка розпочалися роботи по ремонту дороги до Старого Угринова. Роботи виконує лідер дорожнього будівництва - буковелівська фірма ПБС.

Попри стомільйонні заборгованості державного бюджету за вже виконані ремонти доріг в Україні та області та відсутність в Укрзалізниці вагонів для перевезення щебню та інших необхідних матеріалів, ПБС розпочала роботи по ремонту дороги до Старого Угринова, завершення якого планується в 2018 році.

http://new.firtka.if.ua/

Газета «Нескорена Нація»

№3 (289)

Жовтень 2018