Портал Українського Націоналіста

Середа, 12 грудня 2018

Славне село Медуха Галицького району Івано-Франківщини 8 листопада приймало десятки делегацій. Українські патріоти, молодь, бійці війни з московією, сивочолі ветерани Дивізії "Галичина" та ОУН і УПА прибули вшанувати Сотника Січових Стрільців та Міністра Збройних Сил ЗУНР Дмитра Вітовського, який народився в Медусі.

Дух націоналізму, високий моральний та ідейний солідаризм панували цього дня в Медусі. Рушій Національного Зриву 1 листопада Дмитро Вітовський, який в буремні революційні дні ХХ століття перейняв владу разом із Січовими Стрільцями у Львові, натхненник створення ЗУНР, справжній Український Герой і нині кличе українців боронити рідну землю від усіх ворогів.

130 років Сотнику Українських Січових Стрільців Дмитру Вітовському. Честь і Звитяга Нації!

Серед багатьох делегацій вирізнялася делегація ОУН на чолі з Віталієм Цаповичом. Серед оунівців сивочолі старійшини Організації Павло Лаврук, Ілля Сливінський та Іван Палагіцький. Саме вони передали в школу Медухи, юним землякам Дмитра Вітовського синьожовтий прапор з портретом Героя та зображення Великого Державного Герба України.

130 років Сотнику Українських Січових Стрільців Дмитру Вітовському. Честь і Звитяга Нації!

Слід зауважити що батьки Іллі Сливінського та Павла Лаврука теж були Січовими Стрільцями, як і дідо Івана Палагіцького. В складі делегації ОУН також були племінник дивізійника Павла Лаврука Тарас Лаврук, колишній депутат Івано-Франківської облради Микола Семенюк, відомий на Прикарпатті волонтер та сільський голова села Забережжя Богородчанського району Михайло Михайлюк.

ОУН відвідує Медуху дуже часто. Не лише під час ювілеїв. І на День Соборності, до Дня 1 листопада, тощо. Завжди шануймо рідну історію, нікому не дозволяймо її фальшувати, берімо приклад з таких величних постатей, як Дмитро Вітовський.

Пресслужба ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№3 (289)

Жовтень 2018