Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 15 липня 2019

Отож перемир'я із проросійськими терористами і сепаратистами завершено. Антитерористична кампанія знову набирає обертів. Кацапи тремтять. Порошенко показав світові свою готовність до компромісу та дав можливість терористам скласти зброю. Вони цією можливістю знехтували та демонстративно атакували українське військо.

Порошенко повів себе, як розумний і в хорошому розумінні хитрий політик. Він показав світові, що проросійські терористи плювали на всі домовленості, викрив їх озвіріле путінсько-медведчуківське обличчя чи вірніше сказати наглу морду Кремля. Разом з тим було би доречним і введення воєнного стану на Донбасі.

...І ти Порошенко — дави кацапів хорошенько!

Однак ми поглянемо і на такий аспект вже внутрішньоукраїнського політикуму. Це творення надпотужної проукраїнської сили яка б могла бути опорою Президенту, а при потребі давити на нього і заставляти його виправляти хибні кроки. Нажаль серед українського політику кожен сам за себе і за свій вузькопартійний і комерційний інтерес.

Нещодавно панове з ВО «Свобода» несамовито тролили у фейсбуці Порошенка. Зокрема несамовита «орлиця» недолюстрована комуністка Фаріон. Але, як тільки прозвучала інформація, що голову Львівської ОДА «свободівку» Ірину Сех не чіпатимуть — «Свобода» припинила «какати» на Порошенка. Такій переміні позиції «Свободи» можливо посприяв і саунний скандал з екс-прокурором Махніцьким та викид інформації про звернення Прокуратури часів Махніцького до Австрії, аби ця держава не блокувала рахунки Андрія Клюєва. Не дарма один гуморист колись казав «У харчоблока Тягнибока «капуста» Клюєва шуршить»...

А чому б правоохоронним органам не провести своєрідне АТО стосовно таких «свободівських» достойників, як «Пупс» і «Морда» про котрих свого часу багато масного і пікантного написав «Експрес».

Тому сьогодні маємо очистити політикум,як від недобитків ПР, їх сателітів і тайняків, так і псевдопатріотів, користолюбців і шкідників. Творення такої політичної сили, яка б могла об'єднати всіх українців, незалежно від їх мовної чи релігійної приналежності, навколо ідеї збереження та розбудови України.

Отож, слово за Президентом.Але слово і за нами. Допоможемо Порошенку давити кацапів хорошенько, щоб і сліду окупаційної погані не стало на нашій землі. Любіть Україну, тримаймо порох сухим.

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019