Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 21 вересня 2018

Дорогий Український Народе! Друзі та побратими-націоналісти! Ціною незліченних жертв кращих синів і дочок України, внаслідок віковічної боротьби багатьох поколінь українців 24 серпня 1991 року було проголошено Незалежність України!

День Незалежності найбільше наше свято! Однак констатуємо, що справжньої Самостійної та Соборної України, української по-духу, чесної й справедливої держави ми не здобули.

Комуністична номенклатура, кагебісти, замасковані вороги прикрившись нашими символами і атрибутами держави з перших днів проголошення Незалежності впровадили тотальну корупцію, казнокрадство, мафію та клани.

Україна віддала ядерну зброю, дозволила автономію Криму. Схід та Південь були віддані комуністам, а згодом проросійсько-мафіозній Партії Регіонів, що не в останню чергу спричинило сепаратизм і війну.

Замість того, аби в перші дні Незалежності розпустити ВР, заборонити комуністичній номенклатурі обіймати чільні посади в державі, демократи об'єдналися з компартійною номенклатурою та почали будувати неукраїнську Україну! Поодинокі націоналісти, які протистояли такому ходу подій оголошувалися провокаторами і зрадниками.

Постійні чвари в середовищі політичних сил, які називали себе державницькими і демократичними призвели до приходу до влади банди Януковича, тотального змосковщення України, Майдану, котрий врешті змів банду зека, а відтак втрати Криму й війни на Сході. Нині Україну охопила тотальна криза, небувала корупція, апатія й зневіра суспільства.

Якби в 1990-91 роках Незалежність була наповнена націоналістичним змістом, проведена тотальна люстрація всіх бід вдалося би уникнути.

Вихід із теперішньої ситуації ОУН бачить в повному перезавантаженні влади, декомунізації та дерусифікації, відновленні смертної кари (передовсім за корупцію).

Поєднання через очищення від користолюбців, злодіїв й хабарників патріотичного політикуму, як ніколи на часі!

Допомога Східному Фронту святий наш обов'язок!

Женімо злодіїв від влади незалежно від їх забарвлення й псевдопатріотичної риторики!

Боротьба за українську Україну, за державу Коновальця, Бандери, Шухевича та сотень тисяч Героїв минулих часів і сьогодення наш головний дороговказ! Згадаймо Лісника та Сашка Білого. Згадаймо Героїв війни із кацапстаном! І словом, і ділом, і зброєю утверджуймо українську Україну!

Слава Україні! Героям Слава!

Почесний Голова ОУН, 90 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський

Голова ОУН Віталій Цапович

Редактор Нескореної Нації Максим Рубан

Газета «Нескорена Нація»

№2 (282)

Березень 2018