Портал Українського Націоналіста

Середа, 03 червня 2020

20 травня відзначив своє 90 ліття Почесний Голова ОУН, ветеран ОУН і УПА, мешканець села Микитинці Івано-Франківської міської ради Ілля Юркович Сливінський. Весь його життєвий шлях -це вир боротьби з окупантами і зрадниками. Пережив розстріл НКВДистами.

Чимало з його родини загинули, але не здалися в лавах УПА. До 1990 року Ілля жив під іншим прізвищем. З проголошенням Незалежності України активно включається в діяльність Руху, а згодом ОУН.

В 2007 році відкрив в селі Микитинці перший на території Івано-Франківської міської ради пам'ятник Герою України Степану Бандері. Співорганізатор виїздів в родинне село Шухевичів Тишківці та до рідного села Степана Бандери Старого Угринова! ОУН та ідейноспоріднені націоналістичні організації сердечно вітають Героя з поважним ювілеєм та зичать довголіття й нескореного бандерівського духу.

А ми молоді націоналісти рівняємося на таких Героїв, як Ілля Сливінський. Згадаймо і його покійну дружину Тетяну Сливінську, автора багатьох поетичних збірок, чудових вишиваних рушників, які прикрашають музеї Прикарпаття. Шануймо Українську Звитягу та всіх тих хто воював і нині воює за Волю України!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Головного Проводу ОУН Віталій Цапович