Портал Українського Націоналіста

Неділя, 15 вересня 2019

В останні тижні в українських ЗМІ розгорілася політична дискусія на тему Росії, яку впливові лідери Заходу, президенти США та Франції Д. Трамп і Е. Макрон, запропонували повернути до «Великої 8-ки», а загалом у світі гучніше заговорили про нормалізацію стосунків з Москвою та зняття з РФ санкцій, накладених на неї через агресивну поведінку в Криму й на Донбасі.

Лекція має назву «Бандерівці в Аушвіці – вижити й перемогти», і сьогодні я спробую вам розповісти, яким чином члени Організації Українських Націоналістів (бандерівців), потрапивши в Аушвіц, спромоглися вижити.

Що робити з п’ятою колоною в Україні, яка на сьогодні є найбільшою її небезпекою? Все дуже просто.

34 роки тому у ніч із 3 на 4 вересня 1985 року у таборі ВС-389/36-1 у Кучино Пермської області Росії обірвалося життя українського поета, перекладача, прозаїка, літературознавця та правозахисника Василя Стуса. Сюди за рішенням радянського суду його заслали через проукраїнські погляди, яких він не зрікся.

Видавництво Vivat отримало позов від скандального політика Віктора Медведчука через публікацію книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР”.

29 серпня минає 135 років від Дня народження одного із провідних ідеологів українського націоналізму, літературного критика, публіциста Дмитра Донцова.

«Європейська солідарність» разом з «Опозиційною платформою – За життя» пішли в опозицію до «Слуги народу»

Його звати так само, як і легендарного діда – Степан Бандера. Хоча близькі та друзі кличуть простіше – Стефком. Онук лідера українських націоналістів живе за океаном – у канадському Торонто.

” Побратавшиеся ополченцы Донбасса и ветераны ВСУ спели в Москве украинские песни. На российском телевидении состоялся уникальный эфир, на котором встретились ополченцы ЛДНР и ветераны Вооруженных сил Украины, принимавшие участие в так называемой Операции объединенных сил в Донбассе”.

«Іловайський котел» – історія, написана кров’ю сотнями наших загиблих військових. Їх зібрали докупи і повели на вірну смерть, а всю цю аферу назвали «зеленим коридором». Минуло 5 років, а за криваве місиво покарання так ніхто і не поніс. Та й навряд чи понесе…

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019