Портал Українського Націоналіста

Середа, 03 червня 2020

Продовжуємо публікувати уривки із книжки В.Іванишина та Я.Радевича-Винницького:  Мова і нація. – Дрогобич: Видавнича фірма “Відродження”, 1994. – 218 с.

Напередодні виборів до Верховної Ради України, що відбувалися у 2014 році, майбутній народний депутат України VIII скликання від партії "Блок Петра Порошенка" та міністр енергетики і вугільної промисловості Насалик Ігор Степанович позичив у Димінського Петра Петровича кругленьку суму у понад 3 млн. доларів США.

Однією з найгучніших новин середи, 27 травня, стала чи то "заборона", чи то "визнання нацистською" символіки улюбленої страшилки "русского міра" – дивізії Ваффен-СС "Галичина". Начебто таке рішення ухвалив Окружний адміністративни суд міста Києва, очолюваний одіозним суддею Павлом Вовком.

24 грудня 1937 року у с. Єрки Звенигородського району Черкаської області в сім`ї вчителів прийшов у світ В`ячеслав Чорновіл. Батько – козацького роду, мати – з династії Терещенків.

Суть всієї політичної кризи наших днів – це криза провідної верстви.

Автора пісень «Червона рута», «Водограй», «Я піду в далекі гори» та інших поховали на Личаківському цвинтарі, пише Радіо Свобода.

Бывший главарь горловских боевиков Игорь Безлер заявил, что народный депутат Артур Герасимов, который входит во фракцию Петра Порошенко, прятался у него дома от горловских бандитов.

Радянський патріотичний марш “Священна війна” – це, насправді, пісня вояків Армії УНР.

Організація Українських Націоналістів сердечно вітає одного із ініціаторів легалізації та виходу із підпілля ОУН, найстаршого на території ІФ міськради ветерана ОУН і УПА Іллю Сливінського із прийдешнім Днем народження!

Нардеп Вадим Рабінович, який зараз намагається робити політичну кар’єру, розкручуючи проект “За життя”, приховує деякі факти зі своєї біографії. Про це йдеться в розслідуванні, опублікованому виданням “Известия в Украине”.