Портал Українського Націоналіста

Субота, 10 квітня 2021

Олекса Гасин – заступника військового міністра в Українському державному правлінні (1941), керівник групи УПА-Захід, начальник Головного військового штабу УПА (1946–1949), полковник Української Повстанської Армії.

71 рік тому розпочав свою роботу І Конгрес Антибольшевицького Блоку Народів (АБН), який поставив за мету визволення поневолених московським імперіалізмом націй.

Спецназівець, який служив в елітних силових відомствах, підполковник “Альфи” Андрій Дубовик заявив, що в 2015 році співробітника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Олега Мужчиля розпорядилися ліквідувати в адміністрації тодішнього президента Петра Порошенка. Про це він розповів у передачі “Конституційна кухня”.

Багато років у самому серці міста Івано-Франківська занепадала будівля з величною готельною історією. За часи Радянської влади колишній респектабельний готель перетворився на низькосортний заклад з туалетами в коридорах.

20 жовтня 1959 року на проміжку від центральної брами кладовища «Вальдфрідгоф» до ділянки № 43 вирувало людське море, якого тутешні дуби на своєму віку ще не бачили. Провести в останню путь лідера ОУН Степана Бандеру прийшли тисячі людей. Багато хто чергував на цвинтарі від самого ранку, хоча похорон був призначений на 15.30.

Лише декілька днів минуло від того, як під стінами Івано-Франківської ОДА відбувся фейковий мітинг за відставку голови ОДА Бойчука - в минулому сотника Майдану! Його псевдо-активісти, яких збирали за 200 грн з усієї області, пов'язали з Медведчуком. І це наче червона ганчірка мало спрацювати для всіх націоналістичних сил Івано-Франківська. Відповідно, ці сили мали б підтримати "мітингуючих". Але є одне але.

Колишній писар УПА, донський козак і чеський мільйонер. Цей цікавий "коктейль особистостей" був залучений до проведення теракту, який мав відбутися у Празі за кілька днів до падіння Третього Райху. Мета диверсії – знищити Августина Волошина, колишнього президента Карпатської України. Все ретельно спланували. Однак у вирішальний день щось пішло шкереберть.

Львівська обласна рада підтримала звернення щодо зміни назви стадіону «Арена Львів» на «Арена Львів імені Степана Бандери».

Засновник ОУН Євген Михайлович Коновалець народився 14 червня 1891 року у Зашкові (нині Жовківський район Львівщини) в родині вчителів. Його дід та двоє дядьків були священиками.

100 років тому народився Бандера. Тиждень поцікавився маловідомими фактами з життя Степана Андрійовича

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020