Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 16 жовтня 2018

Двадцять шість років він, а з ним – і православна Україна, йшли до цього: синод Вселенського патріарха визнав нечинною анафему московської церкви на Патріарха Київського і всієї руси – України Філарета (Денисенка).

Коли монументи стають борцями... Голова ОУН Віталій Цапович для «Малакави»:

Сьогодні, 14 жовтня, одним з українських свят є власне дата заснування Української Повстанської армії. Кожен знайомий з нею це зі шкільної парти з уроків історії, проте є багато фактів, які ви ще не знаєте.

Дорогі друзі та побратими! 14 жовтня вшановуємо Свято Покрови, яке також є Святом Збройних Сил, Українського Козацтва та УПА! Шлемо найщиріші вітання всім хто зі зброєю в руках воював і нині воює за Україну!

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці або, як кажуть в народі, Святої Покрови. „Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем”. В українських селах і до сьогодні дотримуються давньої народної традиції справляти весілля після Покрови. Від Покрови і до початку Пилипівки – пора наймасовіших шлюбів в Україні.

Камінь із таким написом стоїть неподалік входу до Міжнародного меморіалу жертв тоталітаризму 1937-1941 років, що розташований на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили». Камінь-символ, що має нагадувати сучасникам про недаремність смертей тих українських громадян, які покояться у братських Биківнянських могилах.

50 років тому, в 1967 році, в тодішній радянській Україні стався безпрецедентний випадок – як для юриспруденції самої республіки, так і загалом всього світу. Президія Верховної Ради УРСР прийняла рішення судити людину не за чинним законодавством, а за тим, яке діяло ще у 1927 році.

27 вересня 1946 року його бачили востаннє живим. Юрій Горліс-Горський того дня мав зустрітися із шефом СІС Карлом. Друзі з ним попрощалися біля джипу з «американцями», які і мали відвезти його до керівника англійської розвідки. Відтоді більше ніхто не бачив Горліс-Горського живим, а дружина ще два роки сподівалася, що, можливо, її коханий десь у тюрмі. З того злощасного дня минуло 70 років…

Тарас Чорновіл мругаючий шизофренік, телевізійний блазень і політична проститутка своїми дурноватими виступами по ТБ лише добиває рейтинг Вальцмана. Добре, що вальцманчуки, ще не залучили в свою команду "Терезу" - Ганьку Герман-Коровіцину.

На початку 90-х років ХХ століття В'ячеслав Чорновіл возив сина Тараса в Німеччину де того лікували від заїкання та неможливості нормально говорити, спазмів обличчя електрошоком. Про це могли би багато розповісти мюнхенські діаспоряни. Також коли в 1998 році Тарас хотів від Партії Реформи і Порядок балатуватися у ВР батько був категорично проти. Він казав Пинзенику : " ...

Ви не знаєте якого джина випускаєте з пляшки ..." Є такий вислів "грати мармуліка". Тобто робити і говорити якусь дурню, корчити блазня. Придворний блазень Вальцмана Тарас Чорновіл - це живий глум над пам'яттю Героя України В'ячеслава Чорновола, зсучений шизік і брехун, мругаюча сука ... Та виловили би його і батогами по сраці ...На Майдані ...

Доречі політв'язні совдепії Іван Кандиба та Зіновій Красівський радили В'ячеславу Чорноволу у 1990 році у Львові в помешканні Івана Кандиби на вулиці Конопницької відправити Тараса назавжди за кордон у спецзаклад для душевно хворих людей бо може так статися, що його використають вороги України. Так і сталося!

Пресслужба ОУН

Шизік грає мармуліка ...

 

Польща його засудила на смерть, Гітлер кинув до концтабору, агент КДБ вбив його у Мюнхені

Газета «Нескорена Нація»

№3 (289)

Жовтень 2018