Портал Українського Націоналіста

Четвер, 19 жовтня 2017

Не одні знущання витримали українці, не бажаючи ставати на коліна, від кримських ханів, польської шляхти. Запорозька Січ із мужніми, волелюбними козаками, котрих вели за собою Петро Сагайдачний, Іван Сірко, Северин Наливайко, Богдан Хмельницький, Петро Дорошенко.

15 октября 1959 года в подъезде своего дома в Мюнхене был убит Степан Бандера. Был убит не Моссадом, который находил причастных к Холокосту по всему миру и ликвидировал; не немцами, освободившимися от нацисткой заразы; не агентами Запада, который воевал с Рейхом и понес многомиллионные потери - нет, не ими. Убил Бандеру сотрудник КГБ Богдан Сташинский.

Дорогий Український Народе! Друзі та побратими націоналісти! 14 жовтня 2017 року на Святу Покрову відзначаємо 75 річчя створення легендарної УПА та День Захисника України.

Рецепт політичного самогубства дуже простий: створіть 350 політичну партію в Україні, назначте її лідером активного «регіонала» та ненависника Євромайдану, до складу обов`язково включіть посібника терористів, ну і назвіть її українським аналогом «Аль-Каїди». Саме так зробив народний депутат та мільярдер Сергій Тарута, чиїми плакатами останній час завішана майже вся Україна.

Сергій Бабкін, соліст відомого гурту 5'nizza, дуже сильно помиляється, якщо вважає, що не існує жодної проблеми в його поведінці.

Редакція газета ПАТРІОТ розшукала жінку, Ольгу Олександрівну Свереду-Юрову, 1927 року народження. Зв’язкова УПА, за радянських часів була засуджена та відбувала покарання у таборах славнозвісного Магадану. За часів вже незалежної України у 1992-му році була реабілітована.

Комунальне підприємство Івано-Франківської обласної ради вдруге порушило законодавство і уклало договір з підприємцем-порушником. Цього разу ціна питання складає 1,11 мільйон гривень за кросовер Toyota Higlander 2,7L Comfort 2017 року випуску.

"Дев’ятеро розміщались у бункері, призначеному для чотирьох. Вилазки робили кожної ночі. Переважали крупи, пекли паляниці. Мали також небагато картоплі, м’яса, трохи сушених грибів, пару кілограмів цукру. Спали в дві зміни".

ОУН і Нескорена Нація мають намір найширше відзначити 75 річчя утворення легендарної Української Повстанської Армії на Свято Покрови 14 жовтня 2017 року. Закликаємо всі ідейно споріднені патріотичні сили нас підтримати.

Чи була УПА армією? За радянських часів про неї не казали інакше, ніж "банди". Кілька аркушів інфографіки можуть допомогти відповісти на це питання. Інфографіка охоплює хронологію лідерства, структуру та найбільші акції у Галичині, відзнаки, нагороди УПА схеми організації рою, чоти та сотні.

Газета «Нескорена Нація»

№4 (286)

Жовтень 2017