Портал Українського Націоналіста

Середа, 08 липня 2020

Українці – найбагатіший народ у світі! Україна в Європі та світі:

21 червня 2020 року свій 100-річний ювілей відзначає зв'язкова Романа Шухевича - Ольга Фаустинівна Ільків («Роксоляна», «О. Звіробій»).

9 грудня 1925 р. у селі Химчин Косівського повіту (тепер Івано-Франківської області) народився Василь Романюк – Володимир — Патріарх Київський і всієї Руси-України (УПЦ-КП).

У Великі Дні Христового Воскресення є добре усвідомити собі ідейно-моральну ситуацію, в якій опинився сучасний світ. Зі світу темряви, що його захищає Москва, йде неперебірлива і страшна атака на найвищі цінності людства: релігію, націю, людину.

Дорогі друзі та побратими - націоналісти! Дорога українська громадо! Дата 30 червня ознаменовує кілька визначних та історично визначальних подій.

Люби Українську Націю понад усе! Люби Господа Бога твого через Націю твою, бо така воля Бога, що сотворив тебе на свій образ і подобу.

Державотворча енергія українського народу, черговий етап якої у ХХ ст. припав на початок Другої світової війни, знайшла відображення не тільки в політичних подіях тієї доби, але і в документах.

Під час передвиборчої кампанії 1994-го, за п’ять років до вбивства В’ячеслава Чорновола, його правиця і секретар НРУ Михайло Бойчишин, батько Лідії, зник безвісти. Замовників його викрадення донині не знайдено, справу не закрито…

Виповнилося 120 років з часу появи роботи Миколи Міхновського (1873-1924) «Самостійна Україна», де фактично вперше була проголошена ідея державної незалежності України. Але на цю дату в нас увагу не звернули.

Сьогодні історія опинилася в центрі найновішої агресії Російської Федерації проти України. Аби зробити цю агресію «зрозумілою» для певних цільових аудиторій та надати їй сенсу, Кремль розповідає історії «про історію».

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020