Портал Українського Націоналіста

Субота, 27 травня 2017

Одвічна проблема України — погані дороги. За статистикою, наша держава посідає 134-е у світовому рейтингу якості дорожнього полотна. У критичному стані перебуває, зокрема, половина шляхів гірської місцевості Івано-Франківщини.

Після трьох років російської агресії, анексії Криму та того, як митрополит УПЦ Московського патріархату Онуфрій не встав під час вшанування у Верховній раді загиблих воїнів АТО, у Парламент нарешті внесли два законопроекти, які можуть обмежувати діяльність церкви країни-агресора. Зокрема, у них йдеться про особливий статус релігійних організацій із керівними центрами в державі, визнаної агресором та можливість міняти підпорядкованість релігійної общини за згодою більшості членів релігійної громади.

Його життя – приклад безкомпромісної боротьби до останнього подиху. Його не зупиняли ні війни, ні полон, ні еміграція. Він до останнього подиху був вірний обраній меті. Сьогодні виповнюється 125 років з дня народження полковника Армії УНР, команданта УВО, голови Проводу українських націоналістів, першого голови ОУН Євгена Коновальця.

Українська тематика не просто так зацікавила іноземних військових: початок 1960-х — час масового розгортання національно-визвольних рухів країн Африки та Азії, що у своїй боротьбі активно використовували партизанську тактику.

20 травня відзначив своє 90 ліття Почесний Голова ОУН, ветеран ОУН і УПА, мешканець села Микитинці Івано-Франківської міської ради Ілля Юркович Сливінський. Весь його життєвий шлях -це вир боротьби з окупантами і зрадниками. Пережив розстріл НКВДистами.

Один із найзагадковіших командирів УПА. Залишилося всього два його фото — і ті нечіткі. Про нього написано значно менше, ніж про його колег по зброї. Але саме ретельна конспірація і стала запорукою його живучості — він перебував у підпіллі до 1954 р., коли вже було знищено всю структуру підпілля. Невловимого командира звали Микола Твердохліб. Він народився в с. Петрилів, що на Галичині, в листопаді 1911 р. Майбутній повстанський командир був наймолодшою, шостою дитиною в сім'ї.

Я народився 1 січня 1909 року в селі Угринів Старий, повіт Калуш у Галичині, яка в той час належала до австро-угорської монархії, разом з двома іншими західноукраїнськими країнами: Буковиною і Закарпаттям.

"Український націоналізм змагає до створення політичного, суспільного та господарського ладу самостійної Української Держави на принципах націократії", — йдеться у програмовій для націоналістів праці "Націократія", теоретика українського національного державотворення Миколи Сціборського.

До написання цієї статті мене спровокувала стаття в інтернеті ,,Ярослав Качинський і Україна’’, яка була заміщена 31 січня 2017 року. Прочитавши цю статтю складається враження, що презес  ПіС Ярослав Качинський може бути професором від науки в поширювані ненависти.

К фейковому празднику 9 мая, мы традиционно готовим серию статей, поясняющих то, что как это выглядит на самом деле, если отбросить штампы.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (283)

Січень 2017