Портал Українського Націоналіста

Неділя, 19 серпня 2018

Організація Українських Націоналістів та Нескорена Нація відзначатимуть 27 річницю Незалежності України в селі Микитинці Івано-Франківської міської ради, біля першого на території міської ради пам'ятника беззаперечному Герою України, Провіднику ОУН Степану Бандері відкритого за ініціативи Почесного Голови ОУН, ветерана ОУН і УПА Іллі Сливінського 24 серпня 2007 року.

Прихильність Росії до Григорія Суркіса невипадкова, чимось він однозначно заслужив увагу самого російського президента Володимира Путіна. Про це УНН заявив нардеп від РПЛ, голова УНА-УНСО Юрій Шухевич, коментуючи появу петиції на російському порталі із пропозицією делегувати Суркіса на вибори УЄФА від імені РФ.

Виявляється Медведчук ще й карний злочинець. Від тюрми його врятувала дівчина, яка потім стала його дружиною, і яку він потім зрадив з іншою жінкою вже заради кар'єри. Чомусь згадався Яник - мабуть всі падлюки в чомусь одинакові.

На думку американської журналістки Енн Епплбаум, мислення Володимира Путіна і Йосифа Сталіна щодо України є ідентичним: Кремль завжди бачив Україну як частину Росії, а відтак продовжить робити все, аби не дати Україні зближуватися із Заходом.

Треба не критикувати, а дякувати «Адміністрації Медведчука» за той дзвінок.

Ми ніколи не знаємо, до чого призведе той чи інший наш вчинок. Але у Всесвіті є такий закон, який звуть «законом бумеранга». Все, що ми робимо, рано чи пізно повертається до нас, але вже в іншій формі. Ця притча про те, наскільки важливо вміти мудро і правильно чинити в тій чи іншій ситуації.

Від президента до школяра, від військового до вчителя – нині всі в Україні використовують гасло «Слава Україні! Героям слава!». Та звідки воно? Як народилося? Хто вигукував його першим? І чи нема в ньому ідеї «вищості»?

30 липня 1920 р. у Празі на останньому засіданні стрілецької ради (УСС) пролунав заклик до всіх січових стрільців повернутися додому в Галичину. Стрілецька Рада припинила своє існування.

Наразі питання «вирішують», точніше, притрушують, а якщо ще точніше — придушують.

Колишній заступник командира розформованої добровольчої роти МВС "Торнадо" Микола Цукур стверджує, що на фотографії, опублікованій журналістом Юрієм Бутусовим, зображений екс-боєць підрозділу Артем Матюшин.

Газета «Нескорена Нація»

№2 (282)

Березень 2018