Портал Українського Націоналіста

Четвер, 20 липня 2017

Жінка, яку КДБ так боялося, що у 76 років відправило етапом до Охотського моря на заслання. Жінка, яка спочатку захищала своїх рідних, а потім стала на захист усіх репресованих. Оксана Мешко – співзасновниця Української Гельсінської групи, «зубний біль» КДБ і «легенда дисидентського руху».

Директор ДП “Львівський бронетанковий завод” Роман Тимків, якого взяли під варту з можливістю внесення застави 2 млн гривень, є власником понад 10 підприємств, семи дорогих годинників, трьох автомобілів преміум-класу.

Затримання директора Львівського бронетанкового заводу Тимківа ширше знаного в Івано-Франківську, як "Тім", помічника нардепа Юрія Солов'я та ексдепутата ІФ міськради від партії Солов'я (2010 рік) "Нова Сила" викликав жорстке обурення фактами шахрайства та мародерства під час війни. Однак Юрій Соловей заявив, що Тимків мало не герой, що рятував армію.

До річниці створення УПА Одним із провідних діячів української національно-визвольної боротьби на теренах Галичини та Буковини був Василь Паращук-“Заверюха”, “Макар”.

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області 7 липня за результатами тендеру замовила ТОВ Інтер Буд поточний дрібний ремонт автодоріг і штучних споруд державного та місцевого значення на 115,42 млн грн.

Роман Шухевич був безкомпромісним у ставленні до окупантів – німецьких і радянських.

Україна остаточно й безповоротно легітимізується в очах Європи тоді, коли стане зрозуміло: не було ніяких росіян і "першої російської держави" в Києві часів Володимира чи Ярослава, як не було їх і деінде. Власне, як і українців у сучасному розумінні.

Український політичний діяч, народний депутат Юрій Шухевич прокоментував заяву голови польського МЗС про те, що Польща накладе вето на потенційний вступ України до ЄС, якщо не будуть вирішені історичні питання.

Спроби проголосити відновлення Української держави 30 червня 1941 р. та розбудувати її урядові структури на початку німецько-радянської війни зазнали краху, оскільки цілі українського самостійницького руху суперечили колоніальним інтересам Третього Рейху на Сході.

Cлідчі МГБ констатували, що "одеськими органами міліції вони (Шухевич і Дідик) були прописані згідно з наданими фіктивними документами. Причому на паспорті Шухевича була та ж фотографія, що містилася в збірнику розшукуваних МГБ СРСР №1".

Газета «Нескорена Нація»

№2 (284)

Липень 2017