Портал Українського Націоналіста

Неділя, 20 серпня 2017

Наші музиканти повинні створювати музику, за якою їх ідентифікуватимуть саме як українських митців. Тож русифікація музичного простору – дуже болісне явище, адже свого часу багатьох репресовували саме за українську пісню.

Донька Олександра Тиводара написала пост у мережі Facebook з приводу останніх подій, що склалися довкола її батька. Подаємо допис без змін:

"Генерал працює з нами і після своєї загибелі. Він об`єднав нас"

Українські політики переоцінюють силу і рішучість Кремля і створюють ілюзію надпотужності Росії, вважає 83-річний нардеп і син головнокомандувача УПА, і називає тих, кому вигідна війна

Не смогу обойти тему проспекта Шухевича. Вот смотрите. Представьте себе, что в 2014 мы проигрываем. Украина оккупирована российской армией. Вышедшие на Майдан или расстреляны или сосланы в Сибирь. Начинается построение счастливого единого государства с Россией.

На початку грудня 1930 року в Харківському оперному театрі відбувся З’їзд народних співців Радянської України, куди з різних областей було звезено 337 делегатів. Основним завданням З’їзду було питання активного залучення народних співців до соціалістичного будівництва, відходу від виконавських традицій і визначення нових ідеологічних приорітетів.

Часто, в особенности в публикациях украинских друзей, встречаются укоры в адрес украинской армии, мол, чеченцы одним полком освободили напичканный российскими войсками Грозный.

Справжні козаки шанували жінок, а українки відповідали їм коханням та вірністю. Стосунки між чоловіком та жінкою в Україні завжди були побудовані на глибокій шані та взаємній повазі. Звичаї козаків пропагували серед січовиків безшлюбність, однак виховували у парубків шанобливе ставлення до жінки – матері, сестри, дружини, коханої дівчини. Відсутність постійного спілкування з жіноцтвом на Січі не призводила до забуття, байдужості та зневаги, більше того, спричинювала обожнення жіночого начала.

Наша історія – це історія війн. В основному за свою землю та свободу. Ви це учите в школах та інститутах. Але є 3 великі війни, про які вам не розповідають. І сьогодні ви про них дізнаєтеся.

Діда Семена, як звуть його однопартійці та онуки знаю майже 25 років. В ті часи, на думку співробітників КДБ, вважалося небезпечним мати таких знайомих, принаймні для своєї кар’єри. Та кар’єрі може не судитися скласти, як «до перемоги», так і після неї. Семен Климович і досі людина помітна у нашому місті.

Газета «Нескорена Нація»

№2 (284)

Липень 2017