Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 07 квітня 2020

Напередодні виповнилося 125 років із Дня народження Василя Степановича Чучупака, відомого українського отамана періоду Визвольних Змагань 1917–1921 років. Само він очолював у лютому 1920 року полк гайдамаків Холодного Яру, який співпрацював із Дієвою армією УНР. І саме його бійці брали участь у Першому Зимовому поході.

Историки обнародовали новые архивные данные, касающиеся последствий Голодомора 1932-1933 годов. В частности, данные о том, как после опустошенных голодом лет в восточные и южные регионы Украины переселяли жителей России.

ВІн був одним із найрезультативніших українських контррозвідників, під його керівництвом затримано понад 120 російських терористів.

За рядками цієї повстанської пісні стоїть справжня трагедія родини Дмитрів з села Підмихайлівці Рогатинського району. Репортеру вдалося знайти рідну сестру трьох бійців…

206 голосів назбирали у залишках монобільшості «Слуги народу». 12 — у депутатській групі «Довіра», контроль над якою приписують найбільшому латифундисту України Андрію Веревському та найбагатшому олігарху України Рінату Ахметову. 5 дали позафракційні: «слуга»-спікер Дмитро Разумков, «слуга»-віцеспікер Руслан Стефанчук, топ-менеджер з ДТЕК Ахметова — Вікторія Гриб, топ-менеджер з «ММК ім. Ілліча» Ахметова — Сергій Магера і топ-менеджер з «Метінвесту» Ахметова — Муса Магомедов. Разом — 223. І це нікого не здивувало.

Ще в 2010 році Карпатський Мольфар Михайло Нечая застеріг світ від епідемії коронавірусу в світі.

Первые сообщения о возникновении случаев коронавируса поступили в конце декабря 2019 г. из китайского Уханя, куда челночным способом массово наведывались россияне.

Пандемія струснула нашу планету, і тепер ми зрозуміли – усі досягнення людства нічого не варті. Досить випустити такого «джина» з пляшки, що зберігається в якомусь центрі біологічної зброї однієї з найбільш безвідповідальних країн світу таких, як Росія чи Північна Корея, і половина жителів Землі може переселитися на небеса в лічені місяці.

Так, війна на Сході продовжується, але ж новин на цю тему фактично немає, новини в інтернеті теж тільки за вірус, пости в фб за вірус, а поранені кожен день на фронті

"Це не яблуні цвіт, не май, це не пізній бузок, це, знай, в нашу зиму приблудив білий лебідь молодий". Цю пісню на слова Богдана Стельмаха написав Ігор Білозір. Мабуть, це найщемливіша річ про кохання, ніжність, зиму і сніг...