Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 18 жовтня 2021

Нещодавно колишня месія і кумирша лохоторату Надя Савченко нібито витягла із сєпарського полону двох цікавих дамочок. Одна з них разом з голосними мусорятами з-під стягу Ігора Степановича Найобщика та Міхаїла СаакаКумШвалі провела нецікаву і ні про що не свідчучу пресову конференцію.

Дамочка, що колись промишляла на місцевому водоканалі так і не сказала що вона робила на території тимчасово окупованій кацапами і з ким там була в Криму. Не розказала дамочка хто там в сєпарському пеклі перед її звільненням прихорошував її косметикою аби мала товарний вигляд.

Спостерігаючи як дамочку випускали сєпари і порівнюючи її вигляд з виглядом помордованих вояків та кіборгів котрих раніше Україні вдалося виміняти на сєпарів напрошується висновок про награну картинку. Але найголовніше кому ця дамочка потрібна на політичній мапі Прикарпаття?

Споглядаючи типів, що виставляють дамочку на медіапанель краю доходимо висновку, що Ігор Степанович Найобщик, який має з сєпарами дружні стосунки розігрує певну політичну комбінацію із творенням фальшивих героїв задля їх запуску в майбутній виборчий процес на Прикарпатті. Очевидно таких фальшивих героїв є декілька. Вони бомбитимуть опонуючих Ігору Степановичу і гоп-компанії політиків та кандидатів в депутати.

Мікрофон Інтерканалу на пресc-конференції дамочки опосередкове свідчення тому. Пан Льовочкін кращий друг пана Найобщика дає всеукраїнську трибуну. Правда вонючу і протухшу кацапщиною. Багато масного і пікантного в цьому плані Центральний офіс ОУН отримав від окремих бійців та командирів "Донбасу".

Але то вже тема іншої, ширшої в медіапросторі розмови.