Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 18 жовтня 2021

Пам'ятаєте отаке скандування: Ющенко! Ющенко! або таке Юля! Юля! чи таке Януковічь! Януковічь! Так, так ці прізвища для певної частини українських виборців асоціювалися, як месії та рятівники Вітчизни. Для декого вони й досі так асоціюються. Більшість зачарована месіями швидко в них розчарувалася та оголосила месій  іудами. Тому не творіть собі кумирів. Не зачаровуйтеся і не будете розчаровані.

Після мітингових скандувань :Міхо! Міхо!  де мається на увазі Міхаїла Саакашвілі радимо пильно придивитися хто ж там в команді Саакашвілі, хто пнеться в лідерчуки його партії на обласних рівнях, яка справжня мета Саакашвілі. Мета Саакашвілі статистика новим Порошенком. Так само як метою Порошенка  ( і колективною метою тритушок трибуни Майдану ) було стати новим Януковичем. Тобто не йдеться про злам системи влади клептократів на українську національну диктатуру та довершення української національної революції, а лише йдеться про зміну задниці на золотому унітазі.

Недивно, що "в прєдкушенії падла " тобто ох@єнновеликого бабла яке гарантує владне корито до рейтингоносних здобувачів того корита потягнулися різногатункові пройдисвіти та політичні шулєри. Починаючи від бородатої баби СєрГЄЯ Лєщєнко і обрізаного аферста Балашова із його недопартією 5.10. колишніх спецслужбістів зав' язаних на розколі Народного Руху і закінчуючи містечковими доморощеними обласними і районними мініфюрерами  ( мінігросмутерфюрершами ), як от на Івано-Франківщині люди з команд міністра ПЕК  голосні мусорята, дамочки когорти молодіжної ОДА під патронатом Партії Регіонів, печерні антинаціоналісти, що допомогли міністру ПЕК програти вибори  Івано-Франківського міського голови 2015 року, а згодом брату міністра допомогли програти довибори ВР на 85 Калуському окрузі. Яка насправді їх функція в команді Саакашвілі?

Якщо такі люди є в команді Саакашвілі то чи не є ця команда запасним аеродромом для Блоку Панамських Патріотів? Саакашвілі розносить Бєню Коломойського. Не будемо вдаватися в хащі антисемітизму чи навпаки жидофільства, але грузинські націоналісти, зокрема гамсахурдисти та "Мхедріоні " називають Міхо грузинським жидом!

На цьому зупинимося. Лише акцентуємо увагу української спільноти на помилках минулих пошуках месій, ставку на особу, а не на ідею, небажання ламати систему та чинити революційні зміни. А самому Міхо наполегливо радимо сортувати політичну мізерію, що мов мухи на гімно злітається на йоги рейтинг і гроші.

Ну, а стосовно гамсахурдистів та "Мхедріоні " того вони блищим часом будуть в Україні й самі все розкажуть. Особливо цікавим буде їхніх візит до Франківська і Калуша.