Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 18 жовтня 2021

Останнім часом в інтернет просторі Прикарпаття прокотилася кампанія шельмування Мирослава Карабіна - керівника обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України в Івано-Франківській області та виконувача обов'язків Директора дитячо-юнацької спортивної школи, що на вулиці Шухевичів в Івано-Франківську. Мовляв Карабін комуняка, регіонал, провернув "аферу десятиліття " із спортивним комплексом "Олімп" та й взагалі - "враг народа ". Оскільки медіа які це писали не знайшли в собі сміливості вислухати самого Карабіна то ми попробуємо розставити деякі акценти в цій справі.

1. Мирослав Карабін ніколи не був ні комуністом, ні регіоналом.

В склад попередньої обласної ради обирався від Верховинського району та висувався партією Відродження. Це легко з'ясувати на сайті обласної ради знайшовши список фракції ПР в попередній облраді де Карабіна немає. Це можна з'ясувати переглянувши і Верховинську районну газету титульну сторінку якої з фото Мирослава Карабіна та ще двох осіб виставляють в неті, як "копромат ". Якщо переглянути всю цю газету то можна прочитати хто і від якої партії балатувався на округах Верховинського району до обласної ради.

2. Мирослав Карабін народжений на Сибіру в родині репресованих і виселених членів ОУН. Цьому є підтвердження з архівів спецслужб.

Та сам Мирослав тим ніде і ніколи не "щиголяв ". Так само варто нагадати, що в 1990 році в спортклубі "Авангард " там де зараз обласна "Просвіта " на вулиці Грушевського Мирослав підняв перший синьо-жовтий прапор.

3. В спортшколі очолюваній Мирославом Карабіним тренуються люди із середовища ОУН, учасники АТО.

Але вони самі за себе скажуть. Хто бачив цю спортшколу кілька років тому і порівняє її сьогоднішню - побачить, що їй відновлено і оновлено на належному рівні, як і стадіон заду будинку "Політосвіти". Якби все це було в стані розваленому то ніхто би на ту спортшколу не зазіхав. А так є ласий шматочок й багато охочих її рейдернути.

4. Ну і про "аферу десятиліття "зі спорткомплексом "Олімп".

В чому суть афери? Хіба в тому, що не дали її зруйнувати. Збудували котельню. І немає значення хто це зробив. Головне "Олімп " функціонує. А Прикарпатський Університет і мерія Франківська хай спільно його фінансують та розвивають спорт.

Взалі вся ця історія нагадує нам кагебешний метод : " З патріотів зробити "сексотів ",або із "сексотів" патріотів ". Тобто достойних людей оголосити ворогами і зрадниками, а різногатункову доморощену політичну шпану - рятівниками спорту і борцями за правду. Не зайве нагадати, що під час захоплення патріотами ОДА і вигнання з неї регіоналів Мирослав Карабін та його друзі спортсмени були в ОДА на боці патріотичних сил.

А людям, які пишуть гадості на Мирослава Карабіна радимо зустрітися з ним "очі в очі " та обговорити всі спірні питання не перетворюючи спорт на "кузькіну мать ". У нас чимало справжніх ворогів і зрадників, які чомусь обділені увагою "борців за справедливість " чи "за корито". Але, як би не паскудили чорнушники Мирослава Карабіна, правда всерівно переможе.

Нижче подаємо частину документів про родину Карабіних репресовану за участь в підпіллі ОУН.