Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 18 жовтня 2021

Український народ, який вийшов на Майдан проти проросійської диктатури донецького зека Бандюковича та здійснив противладну революцію виявився обдуреним "трибуною Майдану " - різногатунковими політичними шахраями та клєптократами, прислужниками олігархату та перефарбованими  соратниками Бандюковича. Це сталося через відсутність консолідованої націоналістичної політичної сили, яка би могла взяти владу в свої руки та довірливість людей до політичних ошуканців. Цьому сприяла війна розв'язана кацапами на Сході України, московська спецоперація в Криму.

Сьогодні маємо прикласти надзусилля та сформувати орден українською надії, який буде підтриманий народом та разом з народом змете нову бандократію, встановить українську національну диктатуру. Нині пом' янімо Небесну Сотню, Героїв, що загинули на Сході.

ОУН закликає всі державницькі сили, добробати, поодиноких чесних політиків до консолідації з метою завершення національної революції. Жодної довіри парламентським політичним силам - холуям і блазням клептократичного режиму!

Дні ідуть, як ніч суворі - чуймо в собі Божу кров. Після найтемнішої ночі настає найяскравіший світанок. А найгрізніше мовчить гроза. Слава Україні!