Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 18 жовтня 2021

Я Вам скажу, що Льоня Космос є не найбільший лох. Но вор крупний. І морда хитрожопа. Не дарма Сєрьожу Рудіка замом з гуманітарних патань тримав. Той Сєрьожа тоже морда хитрожопа. Очолював київську "Пору" Каськіва  ( в Івано-Франківській області її очолював політичний заробітчанин сРуля Кацаба отсасующий в минулі роки баблішко від "шкутів" і "соловейків", обсерающий ямничанську мафію, а в наш час срубівший баблішко із сєпарів та закритий сбушніками на цугундер потім суддею із Донбасу випущений на свободу і сосущій жидовскіє дєнєжкі із Рабіновича і Мураєва та партії "Життя" - жизнь маліна, хоть хєрова но длінна ).

Нинчє Сєрьожа Рудік,який після Каськіва промишляв у Тягнибакса є член фракції БПП у ВР. Тушки тягнибаксівці найрадикальніші тушки БПП. Так, що Льоня Космос знав кого коло себе тримав і кому дав путьовку в жизнь. Це так би мовити лірично -історичний вступ для тих кому пам'ять повідшибало і хто знову хоче вірити лжепатріотам. Нинішні космонавти не ті. Лохи лохами і жлоби жлобами. А також кидали перманентні. Перед виборами обіцяють золоті гори. Потім ставши небожителями Верховної зРади все забувають і хєр ложать на людей і на всі свої обіцянки, а також на тих хто їх підтримував і допомагав перед виборами.

Таким чином плодять собі ворогів. Бо за обман і кидалово розплачуватися доведеться. Але сподівання наїбати виборців вдруге за допомогою політичних технологій бере у жолобів верх.
Дрібніші ж підараси в місцевих радах імітуючи протистояння у соцмережах, дерибанять земельку і муніципальні кошти, п'ють коньяки в заміських колибах подальше від очей лохів, що мєсних підарасів понавибирали в мєсні совєти. Тому відправити всід за підарасом руского міра Моторолою, якогось псевдопатріотичного злодійчука з Львівських чи Івано-Франківських мєсних совєтів то є свята справа.

А на найближчих виборах чи і без виборів нищити всю цю підарасню з мандатами то і є справжній бандерівський заповіт. Лісник і Музичко дивляться на нас із Вирію та благословляють на це!

p.s. Прошу вибачення за лексику, але наболіло. На вулиці від людей ще не таке почуєте.