Портал Українського Націоналіста

Середа, 03 червня 2020

Вибори — це завжди великі гроші. Хоча мало би бути навпаки. Змагання ідей і здобутків перед виборцями округу. А оскільки великі гроші приваблюють всяку ласу до "бабла" погань, яка грошовим кандидатам та партіям дає за великі гроші такі ж великі в своїй дурості та несусвітності поради то вибори ризикуючи перетворитися на парад самодурства і дурисвітства.

Багато чого у що свято вірять кандидати і що навіяно і нашіптано їм консультантами політоЛохами не сприймається людьми. Вилазячи із своїх штабів та соціальних мереж кандидати отримують від реальності цеглою в чоло у вигляді програшу виборів, намарне витрачених шалених коштів та тотальної неявки виборців, які за принципом "наїби кандидата" не йдуть на вибори. Правда така неявка незрозуміло по кому більше б'є: по кандидатах чи по виборцях.

Щось вищезгадане можна було спостерігати на виборах міського голови Івпно-Франківська 2015 року та тотальною "обмахаловкою" порядних людей, щирих патріотів-націоналістів, які волею тіньових домовленостей доморощених олігархів не були допущені до участі в місцевих виборах. Калуський округ 85 має ще один чинник, який чомусь не враховують. Це бандерівський чинник. Пам'ять багатьох калушан, передусім по селами району, про події 1990-91 років в Старому Угриневі. Відкриття за часів існування СССР, КРСС і КГБ перших двох пам'ятників Герою України Степану Бандері їх підрив совєцькими спецслужбами при чому постраждала велика кількість мешканців Старого Угринева. Деякі з охоронців пам'ятника Бандері на все життя залишилися інвалідами.
Люто ненависний лжепатріотам і політичним гешефтярам Віталій Цапович, котрий в 1990 році був головою Івано-Франківської міської філії СНУМу  (Спілки націоналістичної української молоді ) та наймолодший член Крайового Проводу Народного Руху  жодного разу не був депутатом, не сколотив статків і маєтків. Власне, як і Степан Бандера, який безкорисливо любив Україну.

Тому слово Віталія Цаповича, який нині очолює ОУН зіпсує карти багатьом тим хто вже розклав свій політичний пасьянс на 85 окрузі. Особливо після зустрічі речників ОУН наступного тижня в Києві з народними депутатами та окремими керівниками держави стосовно суспільно-політичної ситуації на Прикарпатті. Декому слід очікувати великим неприємностей.

А заїзд бійців окремих добробатів на 85 округ може підпалити Нову Коліївщину, що розпочнеться з малою Вітчизни Степана Бандери. Бо образити бандерівця може кожен, та не кожен розуміє, чим це закінчиться!