Портал Українського Націоналіста

Середа, 03 червня 2020

Вибори, вибри. Битва пройдисвітів всіх мастей за доступ до кормушки. Сиди собі у Верховній зРаді нічого не роби лише кнопкодав і стрижи бабло. А потім приїзди раз на місяць на округ , втирай на місцевих медія туфту дурним гоям, виборцям свого округу. Немає власного авторитету і добрих справ за душею для округу? Так це не біда.

Є рейтинг жидюлі, жидівські гроші, криклива хавка і море брехні. Ну була дурна бабера в парламенті. І який з неї хосен людям, що її вибрали. Ніц не зробила людям. Зате як верещела про антинародний режим. А її жидюля з кролем, який режим збудували? І отой ласий до жидівських грошей Шльома Лєнінчук, що в 1990 -91 роках був секретарем обкому КПСС з питаннь ідеології, і та большевицька курва Шукайлиха то всього буде за неї агітувати знову до корита.

Дивиться бронзовий Степан Андрійович із Старого Угринова і бронзовою важкої пятернею такого ляща кандидатам до корита на рідній калуській земельці хоче дати, що летітимуть вони: хто до Москви, а хто до Ізраїлю. І люди прості так думають. Народ не купиш на макуху. Втім блищим часом самі все побачите.