Портал Українського Націоналіста

Середа, 03 червня 2020

Скільки надій було на Помаранчеву Революцію. На Ющенка. На Юлю. На Сєню. Згодом на Революцію Гідності. Не намарно загинула Небесна Сотня. Як вірили в Свободу і в Тягнибока. Як потім прийшло розчарування. Зневіра і апатія.

Тому, що ми віримо в особу, а не в ідею. Особа може зрадити. Ідея не зрадить.

Не сотвори собі кумира. А ми тих кумирів на всеукраїнському та місцевому рівні натворили чимало. Он у Франківську Марцінків був мало не месією. А нині бійці АТО везуть під мерію сміттєві баки. Мерія Франківська ( Свободівська ) квартир і землі бійцям АТО не дає. А бізнесюкам - бандюганам дає.

Обісралися лжепатріоти у Франківську тепер лізуть показати три пальці виборцям Калуського 85 виборчого округу. І немає кінця краю політичному шахрайству. Що би на це сказав Степан Бандера?

Доречі критичних виступів стосовно Порошенка від панів Сича і Марцінківа керівних Франківських Свободівців не чутно. Політичні торги і шахрайство опанували український політикум. А протиставити цьому можемо лише бандерівську теорію і практику політики. Безкомпромісність, безкорисливість, безстрашність. А ще до болю образливо за Ірину Фаріон, яка в унісон кацапам тролила перемогу Джамали на Євробаченні. Мовляв Джамала не є українкою.

Та вона більша українка ніж наші срані політики і депутати. Бо треба конкретними справами на користь України доводити свій патріотизм. А не балаканиною і демагогією. Бо ідея без діла мертва. І на все приходить час розплати!