Портал Українського Націоналіста

Середа, 03 червня 2020

Івано-Франківськ святкує День міста. Парадно-торговий центр міста. Купа п'яних вишиватніків, пафос і помпа при загальних сумнівних здобутках міської влади. Гаслом цьогорічного Дня міста цілком могло би стати : "Марциняку на гіляку! Банду геть незалежно від її партійно-політичної приналежності!"

Однак різногатункові пройдисвіти мери Франківська всіх скликань обікравши місто, забудувавши все що можна і не можна та знищивши історичний центр Франківська  (подивіться на свинюшник на території колишнього пивзаводу, який почали нищити за часів Шкутяка і Ониськіва) плювали на мешканців міста, які для мерів-пройдисвітів є безликим електоратом і дурними гоями кочеврижаться на удаваному міському святі. "Пір під час чуми".

Дітей в школах лишили без гарячого харчування. Бандитам продали рештки муніципальної земельки, вклали мільйони в статутні фонди сумнівних комунальних підприємств, жодної квартири не дали бійцям АТО.

Тому ОУН бойкотує відзначення Дня міста. А замість привітання пропонуємо громаді обласного центру конкретизувати і втілити на практиці гасло "Марциняку на гіляку! ".Тоді вже буде, що святкувати.