Портал Українського Націоналіста

Середа, 08 липня 2020

У зв'язку з призначенням діючого нардепа від округу 85 Ігора Насалика міністром в уряді Гройсмана проституйований і загумінковий, недоукраїнський Прикарпатський псевдополітикум подейкує хто ж може стати депутатом ВР замість Насалика, якщо ж звісно Мойша Охєндовський призначить нові вибори на 85 окрузі.

Нагадаємо, що до складу 85 виборчого округу входять Калуський і Рогатинський райони Івано-Франківщини включно з малої батьківщиною Героя України Степана Бандери Старим Угриневом Калусько го району. Але інколи доля любить зіграти з українцями злий жарт. І найпатріотичніші з низки шляхом обману, а найчастіше самообману обирають депутатами й мерами тайняків КГБ і НКВД, їх дітей, різних стукачів та "зсучених" лжепатріотів.

Так про те, що батько "Балбєса Анчоуса" Андрюс був НКВДистом і конвоював до далеких просторів Сибіру Литовських "Лісових Братів" писав сайт Версії іф. Також про це говорив кандидат в мери Івано-Франківська на виборах 2006 року Олег Синютка. Та патріоти піддалися самообману і повірили "Балбєсу Анчоусу", який розповідав про себе різні нісенітниці й небелиці та десять років обкрадав "Франєк Поцоватий", а на останніх місцевих виборах своєю грьобаною підтримкою мінусовим рейтингом і ненависттю франківчан до своєї особи поміг програти вибори мера Франківська Ігору Насалика та привів до влади "Балбєса Марціна", однопартійці якого від 2010 року разом з "Анчоусом" обкрадали "Франєк поцоватий" та в діючій новообраній міській зраді навіть не дали своєму "подєльніку" "Анчоусу" мати власну фракцію Чухраїнської Набродної Партії від якої набрело три штуки наброду в цю міськзраду.

Свого часу мудрі люди, які Ігору Насалику завжди бажали добра, рекомендували йому не пхатися на вибори мера Франківська і завбачливо попереджали  що з тої затії нічого доброго не вийде. Однак вийшло так, як вийшло. Нині вдруге ці ж люди застерігають міністра Насалика, який так чи інакше має вплив на 85 округ — не робити ставки на "Анчоуса" (якщо проміжні вибори будуть ) бо виплакає собі Ігор Степанович падлу і кидалу з якою сам не знатиме, що потім робити.

А самому пану "Анчоусу" ми нагадаємо кидалово тих людей і партій, що маючи квоту в міській ТВК 2007-2008 років боронили від відкликання відданих йому депутатів від міського БЮТ, а отже від імпічменту самого "Анчоуса" (цікавих аудіофайлів на цю тему очікуйте в неті) та в 2010 допомагали "замочити Соловейка" і вдруге стати мером  (ще пікантніших аудіофайлів на цю тему теж очікуйте в неті).

А листівки і газети на вищезгадану тематику нами не лише будуть занесені кожному мешканцю сіл і міст Калуського і Рогатинського районів. А й наклеяні на постаменти Бандери і Шухевича в Старому Угриневі й Калуші. Ці герої визвольної боротьби НКВДистів просто відстрілювали.

Ну то, що дороге і рідне Прикарпаття, готуймося спостерігати остаточну драму сина литовських НКВДистів? Далі буде. Три крапки.