Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 18 січня 2022

Колишній мер поцоватого Франєка, повелитель базарів, вокзальних путан та кагебістів замаскованих під націоналістів каденції 1994-98 років йобнути шизік та злодій Папа Карло Боровокун нині знову грає мармуліка. Вдівсі старий курвар в уніформу УПА (як колись істрибки НКВД) та й дефілює Франком, разом з парторгом КПСС Карпатагромашу та різними бичами.

Правда бичі Папи Карла, як їм дати сто долярів і водяру всьо шо сі робит на Лепкого записуют на телефони й диктофони та й продають Палагіцькому. Той Карла блищим часом зариє живцем. І Бряцяцюнь допоможе.

Там ще є старі шльондри типу Маші Шалавчук, що на одному ефем ралейку потков махає. Ксьондзи і посполиті з того сі насміхають.

Марцін злосний на Карла, що той підтримав не тягнипупсів, а вальцманчуків. Кажуть кєнти Марціна Папу Карла перед місцевими виборами на Млінарську упакують де колись Боря Гавнодюк (Боріс Осокін, агент КГБ "Малорос", секретар комсомольської організації Прикарпатського меблевого комбінату, главарь міського псевдо-Руху, який остаточно обікрав в 1998 році та сховавсі тоді на Млінарській) був Прєзідєнтом Дурдома, аби Карло не воняв проти Марціна в користь Птєчєла!

Там ще про Нелю Карпінську багато є цікавого. І про Федчука, Краснодембську й Косюка ексубозівці компру скинули. Так, що шарашкіну кантору на Лепкого де є любителі збирати грошові пожертви та тут же їх пропивати забйют цвяхами й гралями к чортовой матєрі. Тягнипупси нам в поміч!