Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 18 червня 2021

У них все схвачено. За все заплачено. Увесь патріотизм скуплено, як горілку в супермаркеті. Червячки, брацюцюни, боровокуни карловичі, марциняки і сичари, подібні торговопатріотичні хруні. Одним словом все Ніштяк. За@бісь. Добре заробили на патріотизмі.

Але ж Бандера і Шухевич "лакомства пагані" на патріотизмі не заробляли. Патріотизм і націоналізм був сенсом їхнього життя.Життя,яке вони віддали за Ідею. Тому штатні патріоти, торгаші патріотизмом так не люблять тих людей, які в 1990 - 1991 роках ризикуючи власним життям, ще за існування СССР, КПСС, КГБ відкривали перші пам'ятники Бандері в Старому Угринові, не заважали на вибухи, підриви пам'ятників Герою, ставали в перших рядах проти ГКЧП.

Особливо ненависний політичним фарисеям Віталій Цапович. Бо каже правду про всіх і вся. Я думаю псевдонаціоналістичне політичне болото він разом з побратимами сильно розворушить... В людей є велика Обида на неправду й несправедливість, бажання розквитатися із запроданцями. Потреба справжнього бандерівського націоналізму!