Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 21 вересня 2020

Юля їх випотрошить і викине. І правильно зробить. Як змилується дасть втекти за бугор доживати безбідно.

Дубнєвичі, які нині є депутатами ВР від БПП, а раніше командували БЮТом в Львівській облраді вкладають чималі суми у виборчу компанією Леді Ю. Про це не говорить хіба ледачий, а Грицак Порошенку не одноразово доповідав. Але від Дубнєвичів і в касу БПП не мало капає.

Чимало доморощених олігархів розклали яйця в різні кошики. Дурні гої схавають той чи інший політпроект, а олігархи гоїв доїтимуть далі. Облдержадміністрації вже повідкривали всі вікна та двері й нюхають ким і чим пахне, куди примкнути, аби після виборів клястися у вірності їх переможцю. Безідейний, продажний і політичнопроституйований лжепатріотичний політикум за можливість безкарно визискувати й грабувати дурних гоїв служитиме будь кому. Колір прапорів, політична риторика - лише маскування для банди.

Так буде поки не вибухне праведний народний гнів. Шибениці на Майданах, танки під адмінбудівлями, розстріли чинуш, сєпарів, грошових мішків, націоналізації награбованого олігархами. Загони санації (очищення й пімсти) тихо, але невпинно створюються по всій Україні.

І понесе кров ворожу у синєє море...