Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 18 жовтня 2021

Президентська кампанія в Україні йде повним ходом. Правда хід цей не завжди український та зовсім не такий, що має на меті покращити життя народу. Цілком зрозуміло, що потрібні кардинальні революційні зміни.

З проголошенням Незалежності 24 серпня 1991 року Національної Революції не відбулося. Комуністична номенклатура нашвидкоруч оголосила себе патріотами, прикрила своє комунобольшевицьке та кагебешне нутро національною символікою та разом з великою частиною так званих націоналдемократів, які дорвались до корита почала грабувати і визискувати Україну.

Всі Президенти, Уряди, різні скликання ВР потонули в корупції та бажанні наживи. На народ їм плювати. Тому всі ( хіба, що за поодиноким вийнятком ) політики зв'язані у владі мали би бути усунені від будь яких виборів. Люстрація про яку так багато говорилося й говориться мала би відбутися насправді. Охопити весь політикум.

Слід нагадати про численну агентуру КГБ, а тепер ФСБ РФ котра нікуди не ділася, а лише примножилася. Абсолютно нові та незаплямовані люди, політики з народу, люди котрі самі досягли успіху в своїй справі мали би вийти на політичну арену.

Писати на цю тему можна багато. Але надмірна писанина то справа невдячна. Слова роз'єднують - діло об'єднує! Ми ж, як орден української надії - Організація Українських Націоналістів плекаючи чистоту рядів та непохитність Національної Ідеї будемо робити все, аби не було виборів без вибору, провокатори і фсбешні концерви не видавали себе за націоналістів.

Правда і справедливість та національна гідність обов'язково переможуть. Головне не бути слимаками! Діймо та перемагаймо! Слава Україні!