Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 18 жовтня 2021

В час тотальної фальші, корупції та мафії, шахраїв, які прикриваються патріотичними гаслами і вишиванками важливо відрізняти справжнє від удаваного. 1 січня в День народження Героя України Степана Бандери під час так званих Народних Віч в Старому Угринові багато років не запрошують до слова людей, які ризикуючи власним життям в 1990 -91 роках відкривали два перші пам'ятники Степану Бандері, які були підірвані спецслужбами СССР. Доречі винуватців підриву досі не знайдено й не покарано та й саму цю справу детально не розслідувано.

Знеславлення цих перших чесних і непідкупних патріотів організовує Голова ІФ облради часів Януковича і Порошенка Олександр Сич. А також Калуська влада в особі різногатункових політичних проституток посткомуністичної, злодійськокагебешної та януковської закваски. Сам пан Сич і його сподвижники хотіли би надовгі роки приватизувати ім'я Бандери розглядаючи його, як тло перманентного політичного піару перед та поміж виборами. Тому природньо, що люди які за часів існування СССР і КГБ/КПСС першими повертали Україні правду про Бандеру та його святе ім'я стоять кісткою в горлі облрадівським торгашам і лжепатріотам.

Доречі де і ким був пан Сич і його родичі у вікопомні 199 -91 роки? Це тема окремого дослідження і публікації.

Фальш є фальш. А правда є правда. Бандера належить всьому Українському Народу, а не пану Сичу. І пам'ять про події в Старому Угринові 1990-91 років ніхто не зітре і не спаскудить.