Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 18 жовтня 2021

Підараси всіх мастей клянуться в любові до України грабуючи і упосліджуючи її. Торгуючись з кацапами, сєпарами, януканами та різною поганню, одягнувши на лукаві душі та тіла з наколками Лєніна і Сталіна вишивані сорочки нищать все українське.

Брехуни і перешиванці, проститутки політологи із куплених телеканалів оболванюють та зомбують українців. І різні вальцманістичні "боді червячки" кагебешно-марчуківської закваски відправивші на той світ Плав'юка і Дорожинського на гроші фірташізованих "пупсотягнибаксів " за Кремлівським сценарієм намагаються "возглавіть і обєзглавіть " український націоналістичний рух!

Та народ наш не настільки дурний і затурканий, як собі міркують брехуни і "говорящі голови" на Каналі 112. В спілкуванні з простими людьми відчувається колосальний дух люті й ненависті, як до путінського кацапстану так і доморощеного політичного бидла.

Гуртуються вже сили. Під стягом істинної ОУН духу Степана Бандери та Нескореної Нації. Потрібна лише команда й натиск на курок! Попереджати ніхто не буде! Невинних немає!

Слава Нації! Смерть ворогам!

І з наступаючим 2018 роком! Шмаляйте!