Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 18 жовтня 2021

Все змішалося в українській політичній кухні. Виглядає на політичні помиї. Від цих помиїв нудить все українське суспільство. Я так думаю, що казанок з тими помиями треба перевернути. Бо отруємося всі від такого варива.

Коли ж не зберемо воєдино всі здорові політичні сили й не відділимо зерно від полови втратимо Україну. Криза в суспільстві поглиблюватиметься. Якось так виходить, що справжніх патріотів поливають брудом, а всяка погань корчить із себе патріотів.

Ви помітили, як бояться Миколу Коханівського і як його паплюжать. А якби ми мали тисячу таких коханівських? То було би як казав Кузьма Скрябін. Вся погань була би стрілянина й пизджена. Депутати хабарники, мери злодії, погань на найвищих щаблях влади - результат нашої довіри і самообману.

Шукаймо передусім в собі винуватців кризи. Перманентно довіряючи різнокольоровим брехунам і лжепатріотам, обираючи гімно в гарній обгортці, впадаючи то в захоплення фальшивими месіями, то в апатію і зневіру доводимо Україну до біди. Так, що далі? Запитаєте Ви.

Національна революція проти мафії і бандократії, удар по бандократії потужним національним кулаком, або втратимо Державу. І кожен хто так думає хай гуртує побратимів та підіймає народ. Врешті так навчав Степан Бандера!