Портал Українського Націоналіста

Субота, 10 квітня 2021

За часів Президентства Льоні Кучмана Наталія Вітренко мала важливу політичну і суспільну функцію. Вона імітувала опозиційність Кучману та баламутила потужний на той час лівий політичний фланг. Під час виборів Кучмана на другий термін в 1999 році було розіграно комедію з киданням гранати у Вітренко нібито довіреною особою її конкурента на лівому фланзі Олександра Мороза. Останні події у ВР та коло неї, як і в областях показують, що опонуючі Вальцману політичні сили є колективною Вітренчихою.

Посудіть самі. Скільки депутатів в місцевих радах мають Свобода і Самопоміч та Батьківщина ? Чого всіх цих депутатів не було під ВР в часі останніх заворушень? Які відносини між Свободою і Самопоміччю? Зокрема у Львові? Основний спонсор Свободи Пупс Кривецький є молодшим бізнеспартнером Фірташа та лютим ненависником Андрія Садового.

У Івано-Франківській міській раді склалася більшість Свобода -Батьківщина -БПП і разом дерибанять муніципальну земельку. А Марцінків мер Франківська вручає медалі від Президента, якого сам Марцінків (ставленик Пупса ) називає не інакше, як " Проклятим Вальцманом".

Голова обласної ради Івано-Франківщини Олександр Сич ставленик Свободи зжер свою заступницю від партії "Воля " Ольгу Галабалу та разом із БПП Свобода Сича обрала його заступником Сергія Басараба, що засвітився в темних "лісових " справах та був бізнеспартнером одіозного регіонала Руслана Гусака. Сам Сич будучи гуманітарним віце-прем'єром в Уряді "Кроля " нічого не зробив для українізації української освіти й медіапростору. Зате отримав від Авакова нагороду зброю ("навоєвал"), а тепер його облдепутати ним же скеровані ходять і кричать по Франківську "Авакова собаку повісим на гіляку!".

Подвійні стандарти і тіньові домовленості? Безперечно. Гра на публіку в удавану опозицію? Так це і не озброєним оком видно. Політична проституція - неодмінна складова політичної майстерності? Істина! І всій цій горе політиці є одна альтернатива - ОУН!