Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 18 жовтня 2021

Нарешті Івано-Франківська обласна рада підтримала блокаду ОРДЛО. Правда її заява на цю тему куца і слимакувата. Аби центральну владу не дратувати. Але краще так ніж ніяк.

Хоча ОУН (згодом підтримувана низкою партій представлених в облраді ) закликала скликати позачергову сесію облради та підтримати блокаду ОРДЛО одразу із початком блокади. Але Олександр Максимович не міг піти проти своїх справжніх хазяїв.

Нагадаємо, що Сич був гуманітарним віце-прем'єром в уряді Кроля та нічого не зробив для українізації наскрізь русифікованого українського медіапростору.

Також Сич отримав від Авакова нагороду зброю. Що називається "навоєвал". Очевидно ту зброю Олександр Максимович мав би здати назад Авакову, адже протеже Сича Василь Попович нещодавно на марші у Франківську кричав :"Авакова собаку повісим на гіляку ". Проте подвійні стандарти та політична проституція вже стали неодмінною складовою доморощеного продажного та двуликого Прикарпатського облрадівськокерівного політикуму.

Виборці Прикарпаття це добре розуміють тому й масово не виходять на масові заходи, що їх скликають пуцирі Пупса і Махніцького. А з історії варто нагадати спецбоївки НКВД переодягнені у форму УПА. Думайте, панове.