Портал Українського Націоналіста

Четвер, 13 грудня 2018

Юля їх випотрошить і викине. І правильно зробить. Як змилується дасть втекти за бугор доживати безбідно.

Дубнєвичі, які нині є депутатами ВР від БПП, а раніше командували БЮТом в Львівській облраді вкладають чималі суми у виборчу компанією Леді Ю. Про це не говорить хіба ледачий, а Грицак Порошенку не одноразово доповідав. Але від Дубнєвичів і в касу БПП не мало капає.

Чимало доморощених олігархів розклали яйця в різні кошики. Дурні гої схавають той чи інший політпроект, а олігархи гоїв доїтимуть далі. Облдержадміністрації вже повідкривали всі вікна та двері й нюхають ким і чим пахне, куди примкнути, аби після виборів клястися у вірності їх переможцю. Безідейний, продажний і політичнопроституйований лжепатріотичний політикум за можливість безкарно визискувати й грабувати дурних гоїв служитиме будь кому. Колір прапорів, політична риторика - лише маскування для банди.

Так буде поки не вибухне праведний народний гнів. Шибениці на Майданах, танки під адмінбудівлями, розстріли чинуш, сєпарів, грошових мішків, націоналізації награбованого олігархами. Загони санації (очищення й пімсти) тихо, але невпинно створюються по всій Україні.

І понесе кров ворожу у синєє море...

Закопай Медведчука московську падлюку 
Коло нього закопай, ще й Марченко суку
Суркіса там закопай, Шуфрича собаку 
Ще двох Добкіних братів також трахни в сраку
З кулемета зашмаляй Вілкула та Бойка 
Дурну курву Королевську, Штепу мухабойку 
Хай сконає в лютих муках Рабінович Жолудь, щоб не панувала в нас погань та ще й сволоч... 
І за бороду тягни суку православну _ Новінського підараса й РПЦ безславну
Хай Онуфрій наглий євнух у муках сконає, хай гундяєвська вся погань радості не знає... 
Мракобіси путіністи хай горять живцем 
А Терезу Ганьку Герман арабам в гарем... 
Разом з Ганьков другу Ганьку ту, що Лорак - Куєк у кацапів нині смокче грошовитий х@єк
Хай прийде Роман Шухевич і Степан Бандера 
Хай настане в Україні українська ера 
Бомбанемо Кремль проклятий, Путіна катюгу в пеклі хай навік горять московські бандюги... 
І злодійських мафіянтів проженем від влади бо не будуть українці ніколи рабами... 
І терпінню й доброті вже кінець приходить 
Начувайся коло враже тут Бандера ходить... 
Вірш оцей не толєрантний, а заклик до бою 
Бо не будемо ми брате в кайданах з тобою! 

На Івно-Франківщині колишні комуністичні функціонери і штатні агенти КГБ, їх нащадки - головні персони всіх Урочистих Дифіляд до 27 річчя формальної Незалежності неукраїнської України. 

Делегат останнього 28 з'їзду КПСС Зеньо Шкутяк, одіозний сталініст і гекачепіст, секретар з питань ідеології обкому КПСС / КПУ Дмитро Шлемко, ціла купа політичних проституток і підарасів з Івано-Франкіаського "Білого Дому" по вулиці Грушевського, 21, які по двадцять разів міняли політичну приналежність аби бути при кориті, папа Сич з нагородним пістолем від Авакяна  (аби вазі чого мав можливість пан запасний вальцманчук з чого застрелитися) виголошує щорічні писані через копірку та зкомпільовані із західноемігаційних видань маразматичнобомбастичні промови, його партайгеноссе тисменицький "кролик сбушнік " любитель брюсельської капусти, пупсовотягнибаксіаський нащадок чернігівських огпушніків й нквдистів Марциняка Бруківчанин, ексмер хабарник ІФ 1994-1998 років Папа Карло Боровокун, що колись петрушив в службовому кабінеті Марту Краснодембську нині надів форму УПА, хоча в ніякій УПА цей польськожидівський здодійський блазень 1947 року народження не був, але бабло і медалі під ту форму збирає  "нє хіло".

Забрукували вулицю Лесі Українки і пляц Міцкевича так, що п'яні гої на дифіляді шпорталисі та й рилом до грунту.  А де ж ті люди, які були в перших рядах Руху, УГС, СНУМу  в 1988-89-90 роках? Ті хто знімав ідоли Леніна у Франківську, хто на Покрову 1990 року відкрив в Старому Угринові перший пам'ятник Степану Бандері? Хто створював комітет опору ГКЧП у ІФ? 

Вони оголошені місцевим свободним вальцманістаном ворогами народу і агентами кремля! Служби, що розташовані у ІФ на вулиці Сахарова, 5 та перебувають під управлінням ФСБ РФ переслідують тих перших, справжніх патріотів ... І разом з муніципальною вартою мера придурка Марциняки люто нищать рекламні плакати сайту Нескорена Нація із портретом Бандери, від одного виду якого цих покидьків плюгавих плющить і ковбасить!

Але на все приходить час розплати! 

Вкрадена Незалежність та знеславлені Герої

Підготовка різних жлобів та підарасів до виборів Президента не української України йде повним ходом. Шуршить капуста у кейсах і саквояжах. Складаються договорняки де фігуранти клянучись у вірності одне одному думають, як наїбати й киданути одне одного.

Все це, як смердючий кекс посипають цукровою пудрою та прянощами, аби не так гидко було, присипається патріотичною риторикою із мармизами повними награної щирості та доброти. Ружні здобувачі мандату вірять у "гавтоматичну " перемогу. У рейтинг, курва їх мать ...

Таку самовпевненість і самодурство ми бачили в 2012 році у виборах по Тисминецькому -Тлумацькому -Галицькому районах ціментношіферного барона Миколи Круця. Пуцирі Круця Кімак Кімаковський та Паша Борман ("Внук Різуна ") цілком достойних людей, які мали застороги до виборчої кампанії пана Круця та прийшли до пуцирів Миколи Федоровича обговорити за його ж ініціативою ймовірну підтримку були названі Кімаком і Борманом "придурками " підтримки, яких пан Круць не потребує бо соціологія показує, що він виграє ...

Інший приклад "гавтоматичного" виграшу виборів - це виборча кампанія проміжних виборів депутата ВР від Калуського -Рогатинського-частково Галицького районів де пана Ігоря Насалика мав замінити його брат Сергій Насалик діючий мер Рогатина. В Сергія Насалика "гавтоматично " мандат вже був у руках, разом з соціологією та купою технічних кандидатів в асортименті яких відверто божевільна жіночка від РПЛ, яка записувала свої відеоролики на могилі Романа Гурика, за таке святотатство цю курву і по макітрі вгріти не гріх ...

Тим часом "Шинкар Лукавий Мішігіний " переконав Насаликів відкинути цілий спектр авторитетних на окрузі осіб та політичних середовищ. Виграємо ж "гавтоматично " ... Так усралися ж ... Але наша політика всеукраїнська і місцева це замкнуте коло граблів на які мусять наступити здобувачі тих чи інших високих посад і мандатів ...

Панове зацікавлені :не хворійте на манію величі та самозакоханість ... Вмійте подивитися на себе збоку ... Політтехнологам вірте, якщо їх поради будуть сприйматися людьми, але найбільше вірте злим пророкам бо їх пророцтва, як правило ,сповнюються, вірте в правду хоч вона гірка, а брехня солодка ... Не будьте самозакоханими самодурами і політичними кидалами ... Вмійте прочитати це між рядками.

Та пам'ятайте, що в правді сила!

Президентська кампанія в Україні йде повним ходом. Правда хід цей не завжди український та зовсім не такий, що має на меті покращити життя народу. Цілком зрозуміло, що потрібні кардинальні революційні зміни.

З проголошенням Незалежності 24 серпня 1991 року Національної Революції не відбулося. Комуністична номенклатура нашвидкоруч оголосила себе патріотами, прикрила своє комунобольшевицьке та кагебешне нутро національною символікою та разом з великою частиною так званих націоналдемократів, які дорвались до корита почала грабувати і визискувати Україну.

Всі Президенти, Уряди, різні скликання ВР потонули в корупції та бажанні наживи. На народ їм плювати. Тому всі ( хіба, що за поодиноким вийнятком ) політики зв'язані у владі мали би бути усунені від будь яких виборів. Люстрація про яку так багато говорилося й говориться мала би відбутися насправді. Охопити весь політикум.

Слід нагадати про численну агентуру КГБ, а тепер ФСБ РФ котра нікуди не ділася, а лише примножилася. Абсолютно нові та незаплямовані люди, політики з народу, люди котрі самі досягли успіху в своїй справі мали би вийти на політичну арену.

Писати на цю тему можна багато. Але надмірна писанина то справа невдячна. Слова роз'єднують - діло об'єднує! Ми ж, як орден української надії - Організація Українських Націоналістів плекаючи чистоту рядів та непохитність Національної Ідеї будемо робити все, аби не було виборів без вибору, провокатори і фсбешні концерви не видавали себе за націоналістів.

Правда і справедливість та національна гідність обов'язково переможуть. Головне не бути слимаками! Діймо та перемагаймо! Слава Україні!

Дояри пагані. Із лайна цукерку ліплять всі оці політологи та політтехнологи. Говорящі голови політичні експерти і наперсточники соціологи. По тому асортименту який ліплять ці дояри пагані різних потенційних кандидатів в Президенти бачимо що гряде великий лайнопад погані ласої обкрадати нас з вами.

Поки піпл все це хаває добра в Україні не буде. Почнуть пиздити цих сценаристів — буде шанс на добро. Ось тут ще вималювався такий персонаж Тарас Чорновіл мругающий шизофренік порохоботіщє. Шуфрича пиздили, Добкіна пиздили, Кроля Сєню зеленкою поливали ну а цього йобнутого Тарасика хоч би хтось вгрів по макітрі чи в сміттєвий бак запхав.

Скільки вже цьому Тарасику воняти. Політична вонючка якась. При любій владі потрібен, курча ляга.

Дати

Наші політики намагаються вдавати із себе тих ким вони насправді не є. Б'ють поклони в церквах різних патріархатів, щиголяють дизайнерськими вишиванками, роблять рекламу із освячення Пасок, виголошують промови та великодні вітання, які далекі від того, що вони роблять насправді.

Це спекуляція християнськими та національними цінностями з метою набрати політичних балів до найближчих виборів. Все це звісно фарисейство і облуда. Бога не обдуриш і за чемодан доларів не купиш. Біда лише в тому, що частина людей у це все вірить.

Чиновники розвішують біг-борди де хвалиться у сумнівних досягненнях. У Івано-Франківську мер міста лжепатріот Марцінків розвішує борди про зроблені дороги прямо біля ям і вибоїн на зруйнованих міських дорогах. Тому, дорогі друзі, вірмо справам, а не словам.

А вишиватніків, які є прямим дзеркальним відображенням ватніків женімо копняками під зад!

Шляхом обману і самообману наших громадян до влади приходить все більша і більша погань. Порівняйте всі попередні ВР і місцеві ради та ті що є зараз і ви цього не заперечите.

Надмірна довірливість, бажання Месії (з брехливих і фальшивих, але солодкоголосих політиканів), пошук меншого зла й тому подібне вар'ятство грає злий жарт з нашими людьми. Також безкарність і всепрощення породжують нових виродків.

Гнати в шию всю цю політичну погань, що зветься владою і елітою. Пхати в сміттєві баки хапуг мерів та депутатів. Позбутися терплячості, довірливості й толерантності.

Невинних немає! Внутрішній окупант є співучасником зовнішнього окупанта в нищенні України. Усвідомлюймо це.

Не зневіра й апатія, а активна бойова позиція проти всіх зайд і політичних виродків запорука нашої перемоги!

"Дивіться - оце стовідсотковий патріот. Як же він гарно виступає на мітингу. Яка ж чудова вишиванка. Оцей вже наведе порядок. Які правильні речі говорить.Так це наш месія. Голосуємо за нього!"

"А шлях наглий би його не трафив. Брехун і злодюга. Хто його вибрав. Чого ніхто не взнав біографію його родичів НКВДистів? А, як сволота клявся перед виборами в патріотизмі. А про записи в амбарній книзі ПР чого ніхто не казав? Що? Хтось то все нам казав? А ми звідки знали? Ми думали то провокація..."

Знайома ситуація. Як на всеукраїнському так і на місцевому рівні. Творимо собі кумирів. Віримо фальшивим вождям. Розчаровуємося та клянемо їх. Впадаємо в апатію та зневіру. Дозволяємо знущатися з себе різнокольоровим владним бандитам. І так вже багато років.

Ми не любимо правду бо вона гірка, а брехня солодка. Але ж сказано: "Не по словах ваших, а по ділах ваших і по плодах цих діл ваших".

Може досить сліпо вірити в дешеву пропаганду. Давайте скурпульозно аналізувати хто є хто. І тотально чистити владу в усі доступні способи. Якось воно не буде. Буде, як треба. Як треба Українському Народу, як треба живим і полеглим борцям за Україну. Чесну і Справедливу, а не злодійську і корумповану.

І ніхто нам Україну крім нас не збудує!

Ех штучки-дрючки, гріють на москальському газі ручки і латентні сепаратисти, і тягнибаксові насьосьоналісти. Коби доляри, коби башляли.

Пам'ятаєте дорогі мої виборці Прикарпаття, як в попередній облраді коли Сичара також був головою, а Зек Президентом противилися справі видобування сланцевого газу. Напоумлювати облрадівських тягнибаксівців попереднього облрадівського скликання приїздив навіть Юрій Романович Шухевич. Принагідно нагадаємо, що Львівські облрадівські тягнибаксівці хотіли здерти ох@єнноє бабло з фірми Шелтон, яка тим сланцем опікувалася. Категоричним противником видобування сланцевого газу в Україні був Медведчук.

Ну нині нам не до цієї теми. Просто нагадуємо що до чого. Це на фоні тісної співпраці на Калущині і Рогатинщині та Галицькому районі між людьми Ігора Степановича, який міністрам ДНР руки потискав на камеру та Олександром Максимовичем, що іменує себе новим Степаном Ленкавським та промови "бомбастично-маразматичні" кожного року однакові "кидає" в Старому Угринові 1 січня біля Меморіального комплексу Степана Бандери від яких Степан Андрійович в гробу обертається, як і від факту перманентного паплюження Сичарами та Шинкарями-шизофреніками Насосаликовими тих людей, які перші пам'ятники Бандері підірвані кагебістами особисто відкривали в 1990-1991 роках і яким Сичари життя поламали. Та це тема зовсім іншої розмови. А можливо і не розмови, а застосування вогнепальної зброї.

Та мова зараз про цинізм і лицемірство сучасного Приарпатського політикуму де заради влади, майбутніх виборів, хочуть блокувати майбутній повний і капітальний ремонт дороги в рідному селі Бандери, аби хтось когось в "непатріотизмі " звинуватити . Зрозуміло, що "драка " за теперішній 85 виборчий округ буде запекла. Шмаляти точно будуть, особливо ж врахуйте, що людям які не мають ні статків, ні маєтків, не мають що втрачати бо з 1990-1991 року нічого не нажили, не становить жодної проблеми забрати із собою на той світ хоч Сичару, хоч Насосалика, хоч Сєрьожу Молдавана зам голови облради, що останнім часом "цинічним бандерам " фізичною розправою погрожує (якщо його НАБУ швидше не вхопить).

Ну то, що? Кинемо жереб?